Staruszka postanowiła, że napisze do wnuczki, aby zapytać ją, jak się miewa. Kiedy dziewczyna odpisała, jej wiadomość zwaliła staruszkę z nóg. Nigdy nie spodziewała się tego po tak bliskiej osobie!

Wiele młodych osób nie szanuje w dzisiejszych czasach dorosłych. Nie wiadomo do końca, czego jest to wina, ale jedno trzeba przyznać. Serce się kraja, kiedy słyszymy takie historie. Staruszka musiała się bardzo zawieść na wnuczce.

Staruszka zapytała wnuczkę o jej samopoczucie

Pewna staruszka postanowiła, że napisze do swojej wnuczki na Facebooku z zapytaniem, jak się obecnie czuje. Kiedy dziewczyna odpowiedziała, staruszka nie wiedziała co zrobić. Nigdy nie pomyślałaby, że usłyszy od wnuczki tak chamskie słowa. Nastolatka w mocnych słowach dała do zrozumienia, że nie ma ochoty rozmawiać z babcią. 

– Wyk*rwiaj stara łupo — chamsko odpisała dziewczyna.

Kobieta była w totalnym szoku. Postanowiła, że zasięgnie porady na jednej z grup na Facebooku. Zdezorientowana babcia umieściła screen rozmowy w internecie z zapytaniem, czy takie odzywki są normalne dla nastolatek. Możemy domyślać się, że dziewczyna była chora, więc troskliwa babcia chciała dowiedzieć się po prostu, czy jej stan zdrowia uległ poprawie. Wnuczka jednak nie była w nastroju na rozmowy, co odbiło się na biednej staruszce. 

Jak zareagowali internauci? 

Internauci postanowili, że nie będą kryć swojego oburzenia. W komentarzach pod postem wyrazili swoje zdezorientowanie i oburzenie. Stwierdzili, że wnuczka jest wyjątkowo bezczelna, a zarazem nie ma żadnych skrupułów. 

– To patologia w najgorszym wydaniu. Gówniara ani się nie obejrzy, jak sama będzie starą łupą! – wyraziła opinię jedna z użytkowniczek Facebooka. 

Niektórzy uważają, że zachowanie wnuczki względem babci jest winą bezstresowego wychowania, a co więcej wpływem gier komputerowych i tego, co dzieci mogą znaleźć w internecie. Uważają, że kiedyś wychowanie wyglądało całkowicie inaczej. Dziś jest natomiast o wiele większa swoboda, która niekoniecznie przynosi dobre efekty. 

Właściwego postępowania dzieci wobec dorosłych powinno się uczyć już od najmłodszych lat. Jeżeli nie będziemy tłumaczyć im do skutku, prawda może okazać się bardzo brutalna. Skoro już teraz potrafią odezwać się w tak chamski sposób, co będzie za kilkanaście lat?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

babcia
facebook.com

Babcia pożaliła się na swoją wnuczkę na Facebooku. 

Babcia
Fot. Pexels.com @Min An

Młodzi ludzie zapominają dziś o tym, jak ważny jest szacunek do starszych.

babcia
https://unsplash.com/photos/pgkcpDyVCR4

Internauci byli oburzeni tym, w jaki sposób odzywa się dzisiejsza młodzież. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  3. Kupiła w sieciówce sukienkę, która zaczęła brzydko pachnieć. Odkryła przyczynę
  4. 33-latka postawiła ojca przed sądem, bo przestał jej płacić kieszonkowe. Wyrok zwala z nóg
  5. 2-letnia córka znanej gwiazdy dostała luksusowy dom. Taki prezent sprawiła jej babcia
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

źródło: jestpozytywnie.pl

 

 

 

Poprzedni artykułNie żyje mężczyzna, który oskarżył Kevina Spacey’ego. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo
Następny artykułŻona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z mężem w kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu