Nowa niezwykła trójca w sieci. Uczestnik „Warsaw Shore” baluje ze „śpiewającymi karpiami”, a internet jak zwykle się śmieje. Czy siostry Godlewskie staną się nowymi postaciami w klubowym świecie?

Stifler, znany z programu „Warsaw Shore”, dość szybko zrobił karierę w mediach. To wszystko za sprawą jego specyficznego stylu bycia oraz wulgarnego zachowania. Damian Zduńczyk do programu trafił, bo jak sam mówi lubi ostrą zabawę. Stifler nie za bardzo szanuje kobiety i raczej woli znajdywać sobie koleżanki na jedną noc. W programie pokazał wiele swoich patologicznych zachowań. Zasłynął również z wymachiwania swoim penisem, nazywając taki rodzaj tańca „tańcem nietoperza”. Uczestnik ma za sobą kilka afer, w których to oskarżano go o seks z nieletnimi.

ZOBACZ TEŻ: Siostry Godlewskie NAGO dla magazynu dla panów

Stifler pozuje z siostrami

Na Instagramie uczestnika programu „Warsaw Shore” pojawił się niedawno nowy wpis, na którym widać Damiana w dość ciekawym towarzystwie. Na zdjęciu widzimy siostry Godlewskie. Czy to początek nowej ciekawej znajomości? Uczestnik chwali się na Instagramie spotkaniem z popularnymi „piosenkarkami” pisząc, że są najlepsze na świecie. Damian podpisuje się również ich nazwiskiem, czyżby od teraz zostali melanżową rodzinką? Po jednym z komentarzy pod postem dowiadujemy się, że Stifler, Esmeralda oraz Małgorzata byli wspólnie na imprezie w jednym z klubów. Siostry Godlewskie podobno rozkręciły imprezę, a Stifler tylko im w tym pomógł. Jak widać na zdjęciu siostry Godlewskie nie są jakoś specjalnie zafascynowane 16 centymetrami Stiflera. Fani uczestnika Warsaw Shore, są nieco oburzeni tym, z kim się bawi. Możemy przeczytać, że według komentujących siostry Godlewskie to „tętniące silikonem puste poczwarki”.

 – Z najelpszymi siostrami na świecie 😍🎤👑 Stifler Godlewski pozdrawia 😜🤙- pisze na swoim Instagramie.

fot. Instagram/ @stifler16cm
fot. Instagram/ @stifler16cm
fot. Instagram/ @stifler16cm
fot. Instagram/ @stifler16cm
fot. Instagram/ @stifler16cm

https://www.instagram.com/p/BegSbS1BUBT/?hl=pl&taken-by=stifler16cm

ładowanie...

Zobacz również