Stopy tej dziewczyny były powodem do śmiechu dla wielu osób. Drwiny zaczęły się od momentu, kiedy zachorowała. Lekarze musieli amputować jej nogę. Wpadli wtedy na genialny pomysł, jak w tej tragicznej sytuacji ułatwić życie poszkodowanej.

Gabi Shull to przepiękna nastolatka. Niestety pech chciał, że lekarze w bardzo młodym wieku zdiagnozowali u niej nowotwór. Skutkiem tego była amputacja nogi. Dziewczyna była załamana. Nie wiedziała jak dalej będzie wyglądać jej życie.

Gabi Shull amputowano nogę

Pewna dziewczyna w dość młodym wieku zachorowała na nowotwór. Lekarze mogli podjąć tylko jedną, dobrą decyzję. Gabi Shull trzeba było jak najszybciej amputować nogę.

Lekarze wpadli na pomysł, że połączą dolną część nogi z górną, jednakże w przeciwnym kierunku. W pierwszym momencie każdemu wydawało się to dość absurdalne, jednakże efekt okazał się być bardzo praktyczny. Dzięki temu dziewczyna może poruszać protezą bez większego wysiłku. Teraz jej noga idealnie wpasowuje się w protezę, co zdecydowanie ułatwia jej codzienne życie. 

Jak ludzie reagują na jej stopy?

Chociaż stopy dziewczyny wyglądają teraz całkiem dziwnie i nienaturalnie, to większość osób pozytywnie reaguje na takie rozwiązanie sytuacji. Gabi Shull dodała nawet filmik, na którym możemy zobaczyć jak sprawnie porusza się z nową protezą.

Na nagraniu, które dodała dziewczyna do internetu możemy zobaczyć, jak zakłada na stopę swoją nową protezę. Dzięki odwróceniu jej w drugą stronę idealnie trzyma się ona na nodze. 

Gabi Shull czuje się na tyle sprawnie, że postanowiła nawet nie rezygnować ze swojej pasji, jaką jest balet. Trzeba przyznać, że mimo tak poważnego kalectwa, dziewczyna w doskonały sposób radzi sobie z wszelkimi tanecznymi figurami, a brak stopy wcale nie jest dla niej problemem. Ta historia pokazuje, że aby spełniać swoje marzenia, wystarczy tylko chcieć. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

stopy
facebook.com/theTruth365film

Mimo, że stopy dziewczyny wyglądają dziwacznie, to takie rozwiązanie ułatwia jej życie.

stopy
facebook.com/theTruth365film

Dziewczyna pokazała jak zakłada protezę na stopę.

stopy
instagram.com/gabishull

Dzięki niej Gabi Shull może nadal rozwijać swoje pasje. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Tata za karę przejął Instagrama córki. Teraz jest bardziej popularny od niej
  3. Nie żyje piękna modelka. Jej ciało znaleziono na plaży, osierociła 2-letniego synka
  4. Na świat przyszło pierwsze dziecko z współdzielonej ciąży. Płód był w dwóch łonach
  5. Wszyscy patrzyli tylko na prześwitującą kreację 29-letniej żony 69-letniego Apoloniusza Tajnera

źródło: webniusy.pl

 

 

Poprzedni artykułMichał Piróg pokazał się nago. Zdjęcie opublikował na Instagramie, fani są w szoku
Następny artykułKapusta ma wiele zdrowotnych właściwości, z których korzystały nasze babcie. Każdy powinien je znać
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.