Stopy to, jak się okazuje, słaby punkt, jeśli chodzi o higienę wielu osób. Najwyraźniej nie każdy ma świadomość tego, jak ważne jest zachowywanie czystości wszystkich części naszego ciała. Wiele przypadków, które widzimy w Internecie, wskazują na to, że ludzie zupełnie też nie mają wstydu, jeśli chodzi o pokazywanie swoich zaniedbań. 

Z jakiegoś powodu higiena wciąż jest tematem, dla wielu osób najwyraźniej niezrozumiałym. Wciąż są też osoby, które ociągają się z leczeniem swoich chorób do momentu, w którym te są już tak zaawansowane, że nawet specjalista ma problem z radzeniem sobie z nimi. Najwyraźniej jednak, stopy, z których rzeczywiście można korzystać, nie są priorytetem dla wszystkich.

Obrzydliwe stopy

Ta kobieta, która choruje na poważną odmianę grzybicy stóp, przez bardzo długi czas nie udała się ze swoim problemem do lekarza. To oczywiście było ogromnym błędem, szczególnie biorąc pod uwagę, że jej stopy były w naprawdę bardzo złym stanie. Grzybica, rozwijająca się na jej stopach sprawia, że jej paznokcie rosną na grubość, a nie długość. 

stopy
wiedzoholik.pl

Te obrzydliwe stopy przypominają, jak ważne jest dbanie o higienę. 

W końcu kobieta udała się do lekarza — specjalisty podologa. Judith Sperling, która leczy stopy i paznokcie była w szoku, dawno nie widziała takiego przypadku. Nagraniem z obcinania tych przerażających paznokcie podzieliła się na swoim kanale na YouTubie. Sam zabieg była bardzo ciężki i bolesny. 

Higiena powinna stać na pierwszym miejscu

Przerażająco wiele osób zdaje się o tym zapominać, ale higiena jest naprawdę bardzo ważna. Jej zaniedbanie nie tylko sprawi, że staniemy się społecznymi wyrzutkami, z którymi nikt nie chce się zadawać z powodu ich nieprzyjemnego zapachu, ale też narażamy się na wiele chorób. 

Szczególnie na nasze stopy powinniśmy uważać. Przez to, że przez cały dzień są w bucie, są szczególnie narażone na rozwijanie się problemów wynikających ze zwiększonej potliwości. Jeśli tylko zauważymy jakieś podejrzane, nienaturalne zmiany na nich (albo każdej innej części ciała), powinniśmy jak najszybciej zgłosić się do lekarza. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

stopy
wiedzoholik.pl

Nikt nie chce doprowadzić się do takiego stanu.

stopy
wiedzoholik.pl

Fuj!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler z nowym biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Kobieta urodziła dwójkę dzieci w 20. tygodniu. Nie przeżyły, a ona i tak pokazała je na Facebooku
  3. Joanna Krupa w końcu pokazała ojca. Kim jest? Jak wygląda? Wiemy. ZDJĘCIA
  4. „Gdyby rzeźnie miały szklane ściany nikt nie jadłby mięsa”. Aktywiście walczą o zwierzęta
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu

źródła: wiedzoholik.pl

Poprzedni artykułJak rozjaśnić brwi? Proste i niezawodne tricki, dzięki którym rozjaśnisz brwi
Następny artykułMężczyzna pokazał ostatnie pożegnanie ze swoim ukochanym psem. Łzy lały się po policzku
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego