Straż pożarna jest w trakcie ciężkiej i dramatycznej walki z żywiołem. Wszędzie widać unoszący się dym i płomienie. Trwa ewakuacja. Ludzie byli zmuszeni do ucieczki. Sytuacja wygląda bardzo źle, na miejscu pojawiło się wielu strażaków, którzy próbują ją załagodzić, jednak nie jest to takie proste. Informacje o jej przebiegu podawane będą na bieżąco.

Jak poinformował portal wiadomosci.radiozet.pl, w sklepie Media Expert przy ul. Węgierskiej w Nowym Sączu doszło do wielkiego pożaru. Na miejscu zjawiło się aż 16 zastępów straży pożarnej, które walczą z ogniem. Gazeta Krakowska podała informację, że prace nad ugaszeniem trwają, jednak strażacy nie mogą wejść do środka ze względu na istniejące ryzyko.

Straż pożarna walczy z pożarem sklepu

W Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej pali się sklep Media Expert. Portal 112malopolska.pl na swoim oficjalnym koncie na Facebooku opublikował nagranie z wydarzenia. Słupy dymu unoszą się bardzo wysoko i widoczne są z dalekiej odległości. Na miejscu natychmiastowo zjawiło się aż 16 zastępów straży pożarnej, którzy próbują załagodzić sytuację, jednak radiozet.pl podaje, że strażacy nie mogą wejść do środka sklepu, ze względu na ryzyko, z jakim się to wiąże. To na pewno nie ułatwia pracy funkcjonariuszom.

Portal gazetakrakowska.pl informuje, że starszy Brygadier Paweł Motyka, zastępca komendanta miejskiego PSP w Nowym Sączu podał informację o dalszym przebiegu akcji strażaków.

  1. Krzysztof Ibisz pęka z dumy. Nikt się nie spodziewał, gratulacje płyną z całej Polski
  2. Pozycja Jarosława Kaczyńskiego mocno zagrożona? Sondaż IBRIS nie pozostawia złudzeń, nie jest dobrze
  3. Tłumy ruszą do Pepco, w sklepie znowu pojawił się produkt, którego pragną tysiące. Cena zachęca jeszcze bardziej

Pożar sklepu powoduje utrudnienia w ruchu drogowym

Ze względu na to, że sklep usytuowany jest głównej trasie na linii Nowy Sącz – Stary Sącz, czyli miejscu, gdzie odbywa się największy ruch w tamtejszym rejonie, występują wielkie utrudnienia i można spodziewać się dużych korków.

Dodatkowo należy zaznaczyć, że ul. Węgierska w Nowym Sączu to część drogi krajowej nr 87, która prowadzi do przejścia granicznego na Słowację Piwniczna-Zdrój /Mniszek nad Popradem. Portal gazetakrakowska.pl podaje, że przez tamtejszą ulicę jedzie się także z Nowego Sącza do Nowego Targu.

Utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze przez co najmniej kilka godzin. Straż pożarna dalej walczy z ogniem.

ZOBACZ WIDEO:

Trwa pożar sklepu Media Expert przy ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na miejscu mnóstwo policjantów i karetek, ludzie są wywożeni do szpitali. Tragiczne wydarzenia w centralnej Polsce
  2. Kiedyś wszyscy odwiedzali ich zoo, nagle Gucwińscy zapadli się pod ziemię. Smutne, co się z nimi dzieje
  3. Rozstanie w zgodzie. Czy można przyjaźnić się z byłym partnerem?
  4. Cesarskie cięcie na życzenie. Jesteś za czy przeciw?
  5. Tragiczny finał wesela. Chcieli świętować miłość, teraz nie żyją
  6. Wsyp 1 przyprawę do kawy, a wydobędziesz wyjątkowy smak i wzmocnisz odporność. Dzięki niej zapomnisz o słodzeniu, idealna na jesienne poranki

Źródła: radiozet.pl, gazetakrakowska.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl