Na jednym z najbardziej ekskluzywnych amerykańskich uniwersytetów, wybuchł skandal! Studenci wymyślili naprawdę obrzydliwą seksualną grę. Nadali jej wymowną nazwę pieczenie prosiaka.

Cornell University to jedna z najlepszych uczelni na świecie. Należy do tzw. Ligi Bluszczowej. Znajduje się na liście 8 najbardziej wpływowych, najbogatszych i najstarszych uczelni w Stanach Zjednoczonych. Cornell może pochwalić się listą wybitnych studentów, z czego kilkunastu jest laureatami Nagrody Nobla.

Nikt nie spodziewałby się po tak elitarnej placówce, studentów, którym do głowy przychodzą takie pomysły.

ZOBACZ TEŻ:Odkryto lek na skutki pijaństwa. Teraz można ruszyć w weekend!

Skandaliczna gra 

Grę wymyślili studenci z bractwa Zeta Beta Tau, między sobą prześcigali się, który z nich prześpi się z większą ilością otyłych dziewczyn. Oczywiście wszystko odbywało się bez wiedzy kobiet.

W momencie, kiedy między mężczyznami był remis, decydowała waga dziewczyny, im cięższa, tym wyżej punktowana.

Konsekwencje

Podobno władze uczelni już w zeszłym roku dostały informacje o skandalicznej grze. Na szczęście władze zbadały dokładnie sprawę i ukarały całe bractwo. Kara jest zawieszona na dwa lata, ale jeżeli dojdzie do kolejnych incydentów – bractwo Zeta Beta Tau zostanie rozwiązane. Członkowie „zabawy” chodzą również na zajęcia dot. przemocy seksualnej.

Bractwo również we własnym zakresie ma dopilnować by zasady, jakie im przyświecają, nie będą łamane. Ma zostać również dokonana dokładna selekcja członków.

ZOBACZ TEŻ: Chłopczyk z zespołem Downa został „twarzą” Gerbera

źródło: o2.pl