Student z biednego domu został odrzucony przez bogatą i wpływową koleżankę. Kiedy po 10 latach przypadkiem spotkali w jednym z centrów handlowych, ta zaniemówiła. Natychmiast zrozumiała, że przed laty popełniła najgorszy błąd w swoim życiu. Czasu jednak nie da się cofnąć, a podjęte decyzję bywają nieodwracalne.

Pewien młody mężczyzna na studiach poznał dziewczynę, dla której zupełnie stracił głowę. Dość szybko zrozumiał, że źle ulokował swoje uczucia, a przedstawicielka płci pięknej, która była dla niego całym światem, okazała się zwykłą materialistką, która traktowała go jak zabawkę. Spotkanie po wielu łatach sprawiło, że szybko pożałowała swojego zachowania.

Student bez pieniędzy został porzucony

W młodym wieku serce złamała mu koleżanka ze studiów. Dziewczyna pochodziła z bogatego domu, nigdy nie pracowała, a wszystko, co miała, zawdzięczała swoim rodzicom i ich imponującemu dorobkowi. Jako rozpieszczona jedynaczka widziała tylko swój czubek nosa, a dookoła szukała tylko korzyści.

Student
unsplash.com @freestocks

Student z biednego domu zakochał się w dziewczynie. 

Biedny student pomimo różnic zdecydował się zaprosić ją na randkę, a ta o dziwo się zgodziła. Dość szybko zrozumiał, że to właśnie ona jest miłością jego życia i u jej boku pragnie budzić się i zasypiać. Właśnie dlatego oświadczył się, a jej reakcja… całkowicie go zaszokowała. Bogata dziewczyna wyśmiała go, po czym stwierdziła, że nigdy w życiu świadomie nie zwiąże się z biedakiem. Potrzebuje przecież poziomu i dogodnego życia, którego on nigdy jej nie zaoferuje. Słowa, które wypowiedziały, doszczętnie go zraniły. Jedyne czego pragnął to wymazać ją z pamięci. Niestety to nie takie proste, jak mogłoby się wydawać. Lata mijały, a on w dalszym ciągu nie chciał nikogo innego. 

Po wielu latach ponownie się spotkali  

Kiedy przypadkiem wpadli na siebie w centrum handlowym, mężczyzna natychmiast rozpoznał swoją dawną miłość.

-Ty w tym centrum handlowym? Co tu robisz? Pewnie pracujesz, bo jest raczej luksusowe. Wiesz, mój mąż jest tu jedną z ważniejszych osób, ale pewnie nie znasz go osobiście… A co u Ciebie?- rozpoczęła rozmowę kobieta.

Mężczyzna nie zdążył odpowiedzieć, ponieważ niespodziewanie pojawił się jej ukochany.

– Och, dzień dobry Panu, widzę, że poznał Pan już moją żonę – rozpoczął nerwowo mąż kobiety.

– Tak, panie…?- powiedział porzucony niegdyś student.

– Carter, proszę Pana, Carter. Kochanie poznaj mojego szefa, a zarazem właściciela tego centrum i twórcę całej sieci handlowej- zwrócił się do małżonki.

Mężczyzna po tych słowach podziękował za krótką rozmowę i odszedł. Mąż kobiety wyjaśnił jej, że w galerii chodzą słuchy, że szef pochodzi z ubogiej rodziny. Dzięki samozaparciu, determinacji i wrodzonej inteligencji stał się multimilionerem. Mimo pieniędzy zdecydował się wieść samotne życie. Na studiach został zraniony i nigdy nie przestał kochać dziewczyny, która odrzuciła jego zaloty. W tym momencie kobieta zamilkła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Student
unsplash.com @andrewtneel

Dziewczyna odrzuciła jego zaloty. 

Student
unsplash.com @huntersrace

Student dzięki determinacji stał się milionerem, o którym marzyły kobiety. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twoje zakupy z Biedronki przywiezie ci kurier. Nowa usługa podbija rynek
  2. Klaudia Kulawik z „Mam Talent” wróciła po 11 latach. Już nie wygląda jak niewinna dziewczynka
  3. Dress code w pracy. Najważniejsze zasady i modne rozwiązania
  4. Oferta pracy, która zamieniła się w koszmar. Zapytała o warunki, a dostała porażającą odpowiedź
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródło: lolmania.eu

 

Poprzedni artykułPłeć dziecka Sylwii Przybysz. Para YouTuberów zdradziła tajemnicę
Następny artykułGwiazda serialu „Klan” nago. Uwielbiana aktorka pokazała zdjęcie „W górach lubię być naga”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.