Studentka długo nie odbierała telefonów od rodziny i przyjaciół, co jak twierdzili, było do niej zupełnie niepodobne. W końcu jej bliscy zaczęli się martwić brakiem odzewu ze strony kobiety i rozpoczęli na własną rękę poszukiwania. Pomogła im w tym aplikacja, niestety kiedy ją znaleźli, było już po wszystkim. 

Młoda i piękna studentka pielęgniarstwa prowadziła spokojne życie i nikt nie spodziewał się, że czyha na nią jakieś niebezpieczeństwo, aż do feralnego dnia. Kobieta przestała odbierać telefony i odpisywać na wiadomości. Zaniepokojeni przyjaciele postanowili użyć popularnej aplikacji, by odnaleźć zaginioną. Znaleźli ją, niestety za późno. 

Studentka przestała odbierać telefony

Studentka pielęgniarstwa, 22-letnia Haley Anderson kształciła się na jednym z uniwersytetów w Nowym Jorku. Prowadziła spokojne życie, które nie różniło się od życia innych studentów. Pewnego marcowego dnia 2018 roku, kontakt z Anderson się urwał. 22-latka długo nie odbierała telefonów, co zaniepokoiło znajomych i przyjaciół. Mając nadzieje, na rychłe odnalezienie Anderson, skorzystali z popularnej aplikacji Find My Friends, aby ją zlokalizować. 

Według aplikacji Haley Anderson przebywała w mieszkaniu swojego byłego chłopaka, zatem, znajomi dziewczyny natychmiast udali się na miejsce. Kiedy dotarli pod drzwi mieszkania, okazało się, że nikogo nie ma środku. Pukali wielokrotnie, jednak nikt nie otworzył. Postanowili dostać się do środka przez okno. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Dramatyczne relacje z miejsca poszukiwań Kacpra Błażejowskiego. Mieszkańcy zabrali głos
  2. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  3. Owczarek niemiecki zobaczył małego kotka i wtedy się zaczęło. Filmik trafił do sieci

Studentka została odnaleziona, niestety za późno 

Kiedy udało im się wejść do środka, dostrzegli leżącą na łóżku Anderson, częściowo czymś przykrytą. Przyjaciele studentki podeszli bliżej i wtedy zorientowali się, że dziewczyna nie żyje. Natychmiast powiadomili policję. Okazało się, że były chłopak Haley, 23-letni Orlando Tercero wyjechał do swojego rodzinnego domu w Nikaragui. Jednak to nie powstrzymało tamtejszych funkcjonariuszy przed schwytaniem go. 

Mężczyzna został zatrzymany i oskarżony o zabójstwo. Grozi mu nawet 30 lat więzienia. Prawdopodobnie przyczyną morderstwa była zazdrość. Tercero nie mógł znieść, że Anderson spotyka się z innymi mężczyznami, dlatego 8 marca 2018 roku zabij ją w swoim mieszaniu. Sprawą zainteresowały się media. Historia Haley Anderson była opisana przez wiele portali i stacji telewizyjnych. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

studentka
facebook.com/haley.anderson.9212

Studentka pielęgniarstwa długo nie obierała telefonów.

studentka
facebook.com/haley.anderson.9212

Zaniepokojeni przyjaciele dziewczyny, rozpoczęli poszukiwania za pomocą aplikacji. 

studentka
facebook.com/haley.anderson.9212

Kiedy znaleźli dziewczynę, była już martwa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczne wieści z pogotowia. Nie żyje ratownik medyczny, nieoficjalnie mówi się o jednej przyczynie
  2. Premier Polski nie powiedział całej prawdy o częściowym otwarciu granic. Wielu Polaków będzie wściekłych
  3. Darmowe leki mogą trafić do wielu Polaków. Jest tylko jeden szczegół, o którym należy wiedzieć
  4. Znudził ci się zwykły rosół? Mamy przepis, dzięki któremu zaniemówisz z wrażenia, a nie wymaga wiele pracy
  5. Filip Chajzer znowu próbuje być zabawny. Internauta: ”Bardziej żenującym się już nie da być”
  6. Morawiecki zapowiedział częściowe otwarcie granic. Nie powiedział całej prawdy, ogromne rozczarowanie

Źródło: o2.pl 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.