Studentka była normalną, ładną dziewczyną. Jednak nigdy się sobie nie podobała, nie potrafiła zaakceptować swojego ciała w żadnym stopniu. Wtedy zaczęła sięgać po bardzo drastyczne rozwiązania, jakimi są operacje plastyczne. W dzisiejszych czasach to nic niezwykłego ona jednak nie wiedziała, kiedy powiedzieć sobie ‚dość’. Teraz ludzie nie mogą na nią patrzeć. 

Operacje plastyczne to coraz popularniejszy sposób na rozwiązywanie kolejnych swoich problemów. Zamiast starać się zakwestionować te standardy, które narzuca nam społeczeństwo, zamiast walczyć ze swoimi kompleksami, postanawiamy walczyć z własnym ciałem. Bardzo często dochodzi do tego, że taka sytuacja wymyka nam się spod kontroli i tak jak ta studentka stajemy się karykaturą tego, do czego dążyliśmy. 

Studentka przeszła 15 operacji

23-letnia studentka z Bułgarii była bardzo ładna, ale nie wyróżniała się niczym szczególnym. Miała brązowe włosy, małe usta. Taka sytuacja zupełnie jej nie satysfakcjonowała. Zaczęła poddawać się operacjom plastycznym, zmieniając swój wygląd tak drastycznie, że trudno w jej obecnych rysach twarzy odnaleźć, chociaż ślad osoby, którą była. 

Studentka zaczęła przechodzić jedną operację za drugą, powiększając sobie usta, wszczepiając implanty między innymi piersi. Poszła w rozwiązania tak ekstremalne, że ludzie na jej widok nie mogą powstrzymać śmiechu. Ona sama utrzymuje jednak, że osiągnęła dokładnie taki efekt, jaki planowała. 

Bułgarska Barbie

Chociaż większości z nas wydaje się to kompletnie nieprawdopodobne, młoda studentka jest niezwykle zadowolona ze swojego wyglądu i z uwagi, jaką do siebie przyciąga. Tutaj nie można jej niczego odmówić — jeśli jej celem od początku było wzbudzanie kontrowersji, to z całą pewnością się jej to udało

Na swoim Instagramie nieustannie publikuje artykuły z całego świata, z których większość wyraża się o niej w dość niepochlebnym tonie, jej to jednak nie boli. Co może zaskakiwać, kobieta ma grono fanów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

studentka
instagram.com/andrea.andrea345

Kiedyś była piękna. 

studentka
instagram.com/andrea.andrea345

Uzależniła się od operacji plastycznych. 

studentka
instagram.com/andrea.andrea345

Wiele osób błaga ją, żeby przestała sobie to robić. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. 14-latka zmarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła rodzicami, teraz ostrzegają innych
  4. Nie żyje aktor znany z uwielbianego serialu. Popełnił samobójstwo
  5. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń
  6. Witolda Pyrkosza kochały miliony. Zabiła go choroba, którą miało lub będzie mieć większość Polaków

źródła: popularne.pl

Poprzedni artykułNie żyje aktor „Przyjaciół”. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat
Następny artykułAgnieszka Fitkau-Perepeczko po metamorfozie. Aktorka mocno skróciła i pofarbowała włosy. Piękna?
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego