Studentka nie miała wyboru. Tego dnia nie miała możliwości zostawienia dziecka w domu. Opiekunka zrezygnowała w ostatniej chwili, a nikt z rodziny ani przyjaciół nie był w tym momencie dostępny. Chociaż nie przepadała za robieniem tego, musiała wziąć dziecko na wykład. Miała nadzieję, że nie będzie nikomu przeszkadzać, ale kiedy chłopiec zaczął płakać, zareagował profesor. 

Pogodzenie opieki nad dziećmi z innymi naszymi obowiązkami może być bardzo ciężkie. Często może się okazać, że osoba, która miała przejąć na chwilę nasze obowiązki, nie jest ostatecznie dostępna i musimy zajmować się kilkoma rzeczami naraz. Studentka nie miała z kim zostawić dziecka, poszła więc z nim na wykład. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń. 

Studentka niepotrzebnie się martwiła

To nie było idealne rozwiązanie, ale młoda matka nie zamierzała opuszczać ważnego wykładu, ponieważ nie miała z kim zostawić dziecka. Zabrała więc synka na uniwersytet, mając nadzieję, że będzie spokojny i jego obecność nie utrudni nauki innym.

studentka
fot. canva.com

Nie miała z kim zostawić dziecka.

Niestety, w połowie wykładu znudzony chłopczyk zaczął płakać i hałasować. Studentka, nie chcąc przeszkadzać innym w odbiorze wykładu, szybko spakowała się i zamierzała po cichu opuścić salę. Została jednak zatrzymana przez wykładowcę, który zaproponował coś, czego młoda mama zupełnie się nie spodziewała. 

Świetna postawa profesora

Mężczyzna podszedł do studentki i… wziął od niej dziecko. Zaciekawiony chłopiec ucichł i z zainteresowaniem zaczął przyglądać się sali wykładowej z tej nowej perspektywy. Jako że wykładowca cały czas pozostawał w ruchu, dziecko studentki nie rozpraszało się i przestało płakać już zupełnie. Dzięki temu kobieta mogła w spokoju uczyć się do końca zajęć, a wykładowca ze spokojem prowadził wykład z dzieckiem na ręku. Pogratulować takiej postawy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

studentka
fot. Sarit Fishbaine, facebook.com

Do akcji wkroczył wykładowca.

studentka
fot. canva.com

Na szczęście mężczyzna uwielbia dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Poznała faceta na Tinderze. Dopiero po spędzonej wspólnie nocy odkryła sekret, którego wolałaby nie poznać
  3. „Mój były chłopak zaprosił mnie na swój ślub. Oczywiście, że pójdę – gdy mnie zobaczy na pewno do mnie wróci”
  4. Znaki zodiaku, które nie nadają się do długiego związku. Z nimi lepiej się nie wiązać
  5. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  6. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”

źródła: sharealby.co

Poprzedni artykułDzieci Barbary Brylskiej były całym jej światem. Jedyna córka straciła życie w tragicznym wypadku
Następny artykułOwczarek niemiecki codziennie przychodził do kościoła i siadał w tym samym miejscu. Powód skruszy niejedno serce
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego