Studentka pedagogiki dopuściła się okrutnego czynu. Choć, jakby się wydawało, powinna kochać dzieci, 23-letnia mieszkanka Lublina… zabiła swoją nowo narodzoną córeczkę. Przed Sądem Okręgowym zapadł wyrok w tej okrutnej sprawie.

Studiowała w Lublinie na kierunku pedagogika, kochała dzieci, pracowała jako wolontariuszka w przedszkolach i domach dziecka. Była też zadeklarowaną przeciwniczką aborcji. Jednak o własnej ciąży nikogo nie poinformowała. To miała być tajemnica.

Studentka pedagogiki zabiła dziecko

Dramatyczne wydarzenia miały miejsce we wrześniu 2017 roku. Weronika B. urodziła dziewczynkę w swojej wannie w Lublinie, po czym zawinęła ją w ręczniki i umieściła w foliowej siatce. Tak zapakowane dziecko schowała… do pojemnika na pościel. Noworodek umierał w męczarniach, a jego matka nie miała litości. Nikt nie rozumie, dlaczego tak się stało.

Ciało noworodka znaleźli rodzice dziewczyny. Początkowo ich uwagę zwrócił stan fizyczny córki, ponieważ ta krwawiła i była osłabiona. W końcu doszli do tego, że studentka dopiero co wydała na świat niemowlę. Gdy zobaczyli je schowane, było już za późno. Dziecko było martwe.

  1. Znaki zodiaku, które nie mają szans na szczęśliwy związek. 3 najgorzej dobrane pary
  2. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus
  3. Nie żyje kobieta, którą nazywano ludzkim komputerem. Miała 101 lat 

Wyrok dla studentki z Lublina

Studentka została aresztowana. Wkrótce wyszła na wolność po wpłaceniu kaucji i nie stawiła się na pierwszym terminie rozprawy. Nie przyznaje się do winy i utrzymuje, że niemowlę urodziło się martwe. Biegli ustalili, że noworodek ważył 3 kilogramy i był w pełni zdolny do życia, a umarł w wyniku stopniowego uduszenia.

Weronika B. nie tylko miała świadomość, że jest w ciąży, ale i z pełną świadomością zawinęła dziecko, aby je uśmiercić. Psychiatrzy pozytywnie ocenili jej stan zdrowia. Po wszystkim dziewczyna wróciła na uczelnię. Oskarżona nie podała jednak żadnych powodów swojego postępowania.

Sąd w Lublinie uznał, że studentka działała z zamiarem bezpośrednim zabicia dziecka, choć nie planowała tej zbrodni wcześniej i prawdopodobnie decyzję podjęła tuż po urodzeniu.

23-letnia studentka została skazana na 10 lat pozbawienia wolności, choć grozi jej nawet dożywocie. Podczas wymierzania kary sąd wziął pod uwagę, że była to osoba młoda, niekarana wcześniej i mająca bardzo dobrą opinię w środowisku, co potwierdzili świadkowie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

studentka
fot. pixabay.com

Zapadł wyrok w sprawie 23-letniej studentki z Lublina.

studentka
unsplash.com

Dziewczyna brutalnie udusiła niemowlę po urodzeniu.

studentka
pixabay.com @Ichigo121212

Została skazana na 10 lat więzienia, choć nie przyznaje się do winy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  3. Na problemy ze skórą i włosami pomoże jeden domowy produkt. Większość Polaków ma go w swojej kuchni
  4. Gratka dla fanek – Michał Szpak zaprasza na randkę. Nie wypada odmówić, cel jest naprawdę szczytny
  5. Młoda para wprowadziła się do pięknego domu. Nie mogli się spodziewać, co zastaną w środku
  6. 99% Polaków popełnia wielki błąd przy obieraniu cebuli i cytryny. Tracą wiele

źródło: fakt.pl
 

Poprzedni artykułQczaj był ofiarą pedofila. Opublikował dramatyczne wyznanie
Następny artykułIm więcej czasu spędzasz z mamą, tym dłużej będzie żyła. Naukowcy są pewni
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.