Studniówka ta w sieci odbiła się szerokim echem. A wszystko za sprawą nietypowej pary, która pojawiła się na szkolnym wydarzeniu. Już teraz powinniście wiedzieć, że dziewczyna, o której chcemy wam opowiedzieć przyszła na bal maturalny z… ojcem swojego chłopaka. Co więcej, mężczyzna sam jej to zaproponował.

Bal kończący szkołę średnią jest jednym z tym wydarzeniem, które w naszej pamięci pozostają na długie lata. Nic więc dziwnego, że nikt nie chciałby pojawić się na niej w pojedynkę. W końcu tańczące wokół pary mogą nam skutecznie unie milić zabawę i przywołać smutne wspomnienia. A ten wieczór z założenia ma być jednym z najpiękniejszych w naszym życiu.

Studniówka, o której mówią wszyscy

A jej rozgłos zdecydowanie nie jest kwestią przypadku. Ale  zacznijmy od początku. Kaylee Suders i jej ukochany Carter Brow byli szczęśliwą parą przez ponad rok. Niestety tragiczny wypadek sprawił, że chłopak w młodym wieku pożegnał się z życiem. Zarówno jego ukochana, jak i cała rodzina nastolatka zupełnie nie mogła się uporać z jego stratą. Był to ogromny cios, który mocno przeżyli.

Studniówka
Facebook.com @Kelly O’Neil Brown

Studniówka ta w sieci wywołała lawinę komentarzy. 

Jak pewnie się domyślacie, para miała mnóstwo wspólnych planów i nadziei na przyszłość. Jednym z nich miał być zbliżający się bal maturalny. Po tragedii, do której doszło, dziewczyna stwierdziła, że pójście na studniówkę byłoby ogromnym błędem. Poza tym była to ostatnia rzecz, na którą miała wówczas ochotę.

Rodzice chłopaka wpadli na pewien pomysł

Kiedy dowiedzieli się, ze Kaylee zamierza zrezygnować z najważniejszej imprezy w swoim życiu, jednogłośnie stwierdzili, że nie mogą do tego dopuścić. W głębi serca czuli, że Carter nie chciałby, aby dziewczyna siedziała tego wieczoru sama.

Ojciec zmarłego chłopaka postanowił, że zaprosi dziewczynę na bal w jego imieniu. Pomimo wątpliwości, ta zgodziła się.

Kaylee jest cudowną osobą i już zawsze będzie częścią naszej rodziny. Jestem pewien, że nasz syn nie chciałby, aby została w domu. Musiałem to zrobić dla niego- wspomina ojciec Cartera.

Przez cały czas trwania balu obydwoje mieli nadzieję, że Carter patrzy na nich z góry i jest z nich dumny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Studniówka
Facebook.com @Kelly O’Neil Brown

Chciel, by Carter w tym dniu był razem z nimi.

Studniówka
Facebook.com @Kelly O’Neil Brown

Chłopak był dla niej całym światem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Znaki zodiaku o niezłomnej woli. Nic im nie przeszkodzi w osiągnięciu celu
  3. Malutki kotek uczy się chodzić. Właściciel uchwycił niezwykły moment stawiania pierwszych kroków
  4. Przypadkiem zobaczyła w sieci zdjęcie ukochanego. Gdy zauważyła jeden szczegół, od razu z nim zerwała
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu

Źródło: nydailynews.com 

Poprzedni artykułJeden z uczestników „Top Model” odpadł, bo nie chciał się rozebrać. Sprawę komentuje Mateusz Maga
Następny artykułKupiła schorowaną rybkę, którą zauważyła na zapleczu. Wystarczył miesiąc, by zmieniła się nie do poznania
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.