Connect with us

WTF

Stweardessy rozebrały się w samolocie. Pasażerowie w szoku [WIDEO]

Opublikowane

-

Internauci są oburzeni. Stweardessy linii lotniczych Vietjet rozebrały się w trakcie lotu dla młodzieżowej reprezentacji kraju. Mężczyźni wracali z Chin po przegranej z drużyną Kazachstanu. Czy uważacie, że ich zachowanie było gorszące, czy może to dobry pomysł, by pokrzepić po przegranej? 

Na samym początku linie lotnicze Vietjet zaprzeczały, jakoby do incydentu miało dość na pokładzie ich linii. Całkowicie odcięli się od swoich pracowników, twierdząc, że kobiety widoczne na filmiku to nie ich stweardessy.

W ostateczności Vietjet przyznało i przeprosiło za zachowanie swoich pracownicy na pokładzie samolotu. Całą akcję określili jak totalną improwizację, a osoby odpowiedzialne za szokujące zachowanie zostały odpowiednio ukarane.

ZOBACZ TEŻ: 20+ najdziwniejszych rzeczy, jakie można kupić w internecie

Zobaczcie Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=-ulCSPwN9uA

źródło: fakt.pl

ZOBACZ TEŻ: ZNIKAJĄCY kaloryfer na brzuchu Honoraty Skarbek. „Ewidentnie Photoshop!”

komentarze

WTF

Pracownicy uprawiali SEKS w TESCO. Wszystko nagrali nastolatkowie

Opublikowane

-

Regularnie donosimy was o śmiałkach, którzy uprawiają seks w miejscach publicznych. Był środek ulicy, komunikacja miejska i szczęśliwcy, którzy zostali nakręceni z bardzo bliska przez drona (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Kobieta pierwszym człowiekiem zdiagnozowanym z ROBAKAMI W OCZACH

Opublikowane

-

Kobieta z Oregonu w Stanach Zjednoczonych jest pierwszym człowiekiem u którego zdiagnozowano robaki żyjące w oczach.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

WTF

Dyrekcja zamówiła P0RN0 do polskiej szkoły. „Komuś się tak przepisało”

Opublikowane

-

Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy zamówił sześć dekoderów telewizyjnych. Sprzęt miał służyć uczniom do nauki. Szkoła zaznaczyła, że zamówione urządzenia muszą być przystosowane do korzystania z serwisu porno. Tłumaczenie dyrektora? „Komuś się tak przepisało”. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy