Connect with us

Rozrywka

Stworzyli roboty, które potrafią NIEPOKOJĄCĄ RZECZ. „Tak zaczyna się robokalipsa”

Opublikowane

-

Boston Dynamics, firma specjalizująca się w produkowaniu robotów, chwali się wideo, na którym możemy zobaczyć kolejne osiągnięcia z dziedziny robotyki. Jedni są zachwyceni, inni snują wizję robokalipsy. 

SpotMini, bo tak nazywa się najnowsza wersja robota, wygląda na niepozorne skrzyżowanie psa z robotem. Choć porusza się niepozornie, potrafi rzecz, którą wielu może przyprawić o ciarki. Jak widzimy na wideo, robot potrafi otworzyć i przytrzymać sobie drzwi. Kulturalnie przepuszcza kolejnego robota, który wchodzi do środka. Jak na szarmanckiego robota przystało, SpotMini przechodząc przez przejście, delikatnie zamyka za sobą drzwi.

ZOBACZ TEŻ: Na Bałtyku powstaje wyspa TYLKO dla kobiet

Internauci boją się katastrofy

Internauci mają skrajnie różne opinie. Jedni są zachwyceni. Robot tego typu może stanowić przecież ogromne wsparcie w akcjach ratunkowych, docierając tam, gdzie człowiek z różnych przyczyn nie może dotrzeć. Z drugiej strony, są też tacy, którzy boją się „robokalipsy”.

– Tak zaczyna się robokalipsa – napisał jeden z internautów

A jeśli Boston Dynamics już jest kontrolowane przez roboty? – pyta inny z internautów

Bez wątpienia, to co potrafi robot, przypomina futurystyczne filmy, które jeszcze do niedawna były tylko obiektem fantazji ich twórców. Boston Dynamics cały czas opracowuje nowe technologie, które pozwalają na coraz więcej.

Jakie jest wasze zdanie? Czy według was, roboty stanowią zagrożenie dla ludzkości czy raczej są koniecznością dla naszego dalszego rozwoju?

ZOBACZ WIDEO: 

źródło: planeta.fm

komentarze

Reklama

Rozrywka

Bimber – nowa aplikacja dla szukających kompanów do picia

Opublikowane

-

No dobra, czy tego chcemy, czy nie – jesteśmy uzależnieni od aplikacji i komunikatorów. Nie mamy tutaj na myśli jedynie aplikacji randkowych jak Tinder, chodzi również o Facebooka, czy Instagrama

(więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Rozrywka

Oto Janusze i Grażyny Tindera. Najlepsze teksty i zdjęcia z aplikacji

Opublikowane

-

Pisaliśmy już dla was poradnik jak podrywać na Tinderze i co trzeba zrobić, żeby mieć idealny profil. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Rozrywka

Nagi Piotr Stramowski… „marszczy freda” w SNL Polska!

Opublikowane

-

Nagi Piotr Stramowski

Piotr Stramowski to gwiazda filmów Patryka Vegi. Zachwyca on nie tylko swoimi umiejętnościami aktorskimi, ale także spektakularnymi mięśniami. Wraz z żoną Katarzyną Warnke tworzą najseksnowniejszą parę polskiego kina! W sobotę mieliśmy okazję zobaczyć Piotrka w zupełnie nowym wydaniu – prowadzącego rozrywkowy program SNL Polska.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy