Małgorzata Kożuchowska to ikona. Aktora od kilku lat wygrywa niemal każdy plebiscyt na najlepiej ubraną Polkę. Zawsze elegancka, stylowo ubrana i stosownie do okazji. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, której styl wzięliśmy pod lupę. 

Jeżeli myślimy o polskich ikonach stylu, na myśl przychodzi nam kilka nazwisk. Jedno jest jednak pewne, na szczycie tej listy możemy wymienić Małgorzatę Kożuchowską. Popularna aktorka przez lata bycia w show-biznesie wyrobiła sobie bardzo mocną pozycję. Dotyczy ona zarówno aktorstwa, stylu, jak i kontraktów reklamowych.

Mówi się, że Kożuchowska to jedna z najdroższych reklamowych „twarzy”. Wiele źródeł mówi o tym, że to właśnie za jej udział w reklamie produktu w Polsce trzeba zapłacić najwięcej.

Małgosia od wielu lat jest aktywna zawodowo. Możecie kojarzyć, ją np. z roli Ewy Szańskiej w Kilerze, jednak prawdziwą popularność przyniosły jej seriale. Rola i śmierć Hanki Mostowiak przejdą do historii polskich seriali. Kożuchowska grała również główną rolę w serialu TVN, Druga Szansa, a teraz mówi się, że stacja specjalnie dla niej szykuje kolejny serial. Widzowie uwielbiają ją  za rolę mamy trójki urwisów w serialu Rodzinka.pl.

Styl gwiazd – Małgorzata Kożuchowska

Artystka to prawdziwa wyjadaczka salonowa. Mówi się, że za wizerunkiem Małgosi stoi stylistka Ania Męczyńska, która dba również o kreacje aktorki w serialu TVP Rodzinka.pl.

Dokładnie przeanalizowaliśmy stylizację aktorki na podstawie jej Instagrama. Musimy przyznać, że kobiety po 40, powinny brać sobie Kożuchowską za wzór. Z drugiej strony, tak pięknej kobiecie nie potrzeba wiele, by wyglądać świetnie.

Za jej krótką fryzurę, która stała się jej znakiem rozpoznawczym stoi Jaga Hupało.

Zobacz zdjęcia

ZOBACZ TEŻ:

  1. 6 pozycji seksualnych dla niego
  2. Ranking najlepszych miast na świecie! Polskie miasto na liście
  3. Znani aktorzy PRL, którzy na zawsze pozostaną w naszej pamięci [ZDJĘCIA]