Małgorzata Socha to jedna z największych polskich gwiazd. Aktorka jest lubiana przez widzów i doceniana przez krytyków. Przez 20 lat kariery, aktorka wypracowała sobie mocną pozycję i dzięki temu nie musi się martwić o propozycje zawodowe. Piękna aktorka od wielu lat ma bardzo spójny wizerunek w mediach. Przyjrzeliśmy się bliżej jej stylizacjom. Czy faktycznie zasługuje na miano ikony stylu, jak lubią nazywać ją media?

Pojęcie bycia dobrze ubranym jest bardzo trudne do zdefiniowania. Każdy z nas ma swój gust i swoje preferencje dotyczące każdego aspektu naszego życia, wyjątkiem nie są ubrania.

Małgorzata Socha, jednak przez większość jest uznawana za świetnie ubraną. O jej wizerunek dba fantastyczna Alicja Werniewicz, która ubiera również Agnieszkę Cegielską. Można byłoby powiedzieć, że wysoka i szczupła blondynka, to wdzięczny klient, którego łatwo ubrać. Jednak wystarczy rozejrzeć się po polskich ściankach i już wiadomo, że to nie do końca prawda 😉

Styl Gwiazd – Małgorzata Socha

Aktorka, która swój medialny wizerunek prowadzi bardzo starannie i od wielu lat możemy kojarzyć ją z rankingami najlepiej ubranych gwiazdy, nie zawsze wyglądała tak świetnie. W niepamięć puszczamy jej błędy młodości i uważnie przyglądamy się zdjęciom Sochy na ściankach i jej Instagramie.

Aktorka, która właśnie spodziewa się trzeciego, nawet w ciąży jest wzorem do naśladowania. Sami spójrzcie!

 

Post udostępniony przez @malgosia_socha

 

Post udostępniony przez @malgosia_socha

Sochę możecie kojarzyć z roli Violetty Kubasińskiej w serialu BrzydUla i z serialu Przyjaciółki stacji Polsat. Co sądzicie o jej stylizacjach?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kapelusz czy bejsbolówka. Modne nakrycia głowy 2018
  2. Miłosny horoskop na lato dla Wodnika
  3. Ekshibicjonizm w sieci. Do czego jesteśmy zdolni za „lajki”
  4. Uzależnieni od Social Mediów. Sprawdź, czy to również Twój problem?
  5. Steczkowska zatrzymana przez policję. Poniosła ogromną karę