Małgorzata Socha to jedna z największych polskich gwiazd. Aktorka jest lubiana przez widzów i doceniana przez krytyków. Przez 20 lat kariery, aktorka wypracowała sobie mocną pozycję i dzięki temu nie musi się martwić o propozycje zawodowe. Piękna aktorka od wielu lat ma bardzo spójny wizerunek w mediach. Przyjrzeliśmy się bliżej jej stylizacjom. Czy faktycznie zasługuje na miano ikony stylu, jak lubią nazywać ją media?

Pojęcie bycia dobrze ubranym jest bardzo trudne do zdefiniowania. Każdy z nas ma swój gust i swoje preferencje dotyczące każdego aspektu naszego życia, wyjątkiem nie są ubrania.

Małgorzata Socha, jednak przez większość jest uznawana za świetnie ubraną. O jej wizerunek dba fantastyczna Alicja Werniewicz, która ubiera również Agnieszkę Cegielską. Można byłoby powiedzieć, że wysoka i szczupła blondynka, to wdzięczny klient, którego łatwo ubrać. Jednak wystarczy rozejrzeć się po polskich ściankach i już wiadomo, że to nie do końca prawda 😉

Styl Gwiazd – Małgorzata Socha

Aktorka, która swój medialny wizerunek prowadzi bardzo starannie i od wielu lat możemy kojarzyć ją z rankingami najlepiej ubranych gwiazdy, nie zawsze wyglądała tak świetnie. W niepamięć puszczamy jej błędy młodości i uważnie przyglądamy się zdjęciom Sochy na ściankach i jej Instagramie.

Aktorka, która właśnie spodziewa się trzeciego, nawet w ciąży jest wzorem do naśladowania. Sami spójrzcie!

 

Post udostępniony przez @malgosia_socha

 

Post udostępniony przez @malgosia_socha

Sochę możecie kojarzyć z roli Violetty Kubasińskiej w serialu BrzydUla i z serialu Przyjaciółki stacji Polsat. Co sądzicie o jej stylizacjach?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kapelusz czy bejsbolówka. Modne nakrycia głowy 2018
  2. Miłosny horoskop na lato dla Wodnika
  3. Ekshibicjonizm w sieci. Do czego jesteśmy zdolni za „lajki”
  4. Uzależnieni od Social Mediów. Sprawdź, czy to również Twój problem?
  5. Steczkowska zatrzymana przez policję. Poniosła ogromną karę

 

 

 

Poprzedni artykułMiłosny horoskop na lato dla Byka
Następny artykułStreaming. Zarabianie kokosów dzięki kamerce internetowej
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS.