Cały świat żyje zbliżającym się spin-offem serialu Gossip Girl, który skradł serca milionów ludzi. W tym serialu moda grała jedną z głównych ról. Jesteście ciekawi, co będą nosić nowi bohaterowie? Przedstawiamy stylizacje z nowej Plotkary, serialu na który czekają wszyscy ludzie kochający modę.

Stylizacje z nowej Plotkary – jesteście ciekawi, co będą nosić nowi bohaterowie?

Krawat

Czy to część szkolnego ubioru? Ta, ale stylizacja przyciąga uwagę dzięki dodatkowi krawata. Cieszymy się na jego powrót do gry! To akcesorium to łatwy sposób na wyróżnienie się z tłumu oraz dodanie outfitowi nonszalanckiej elegancji. Pamiętacie urocze stylizacje Annie Hall, czy Jenny Humpfrey? No właśnie!

www.instagram.com/hbogossipgirlbrasil/

Oversize

Większy rozmiar koszuli, swetra czy t-shirtu buduje ciekawą formę sylwetki. Ten ,,mały” element ubioru dodaje mu oryginalnego charakteru.

fot. www.instagram.com/hbogossipgirlbrasil/

Wysokie skarpety

To hit tego sezonu. Szczególnie w połączeniu z mokasynami lub innymi niskimi butami.

www.instagram.com/hbogossipgirlbrasil/

Tweed

Prosto z butiku Chanel. To wzór, który nosili bohaterowie zeszłych sezonów, który wrócił także w zbliżającym się spin-offie.

fot www.instagram.com/hbogossipgirlbrasil/

Suknie w stylu glamour

Wyobrażacie sobie ten serial bez pięknych wieczorowych sukni w stylu glamour? My też nie. Jesteśmy bardzo ciekawi jakie stylizacje z nowej Plotkary oczarują nas najbardziej! Te, które zostały użyte na zdjęciach prezentują się naprawdę ciekawie.

fot. www.instagram.com/gossipgirl/

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.