Suczka była przekonana, że grozi jej niebezpieczeństwo. Bała się ludzi. Trafiła do schroniska, była przerażona, chowała się w kącie i ostrzegała każdego, kto próbował się zbliżyć. Jednak w pewnym momencie zdała sobie sprawę, że człowiek niekoniecznie może być groźny. Wzruszające wideo roztapia serce.

Suczka trafiła do schroniska. Była zaniedbana, a jej zachowanie doprowadziło do tego, że miała zostać uśpiona. Być może jej doświadczenia z ludźmi były tak negatywne, że nie mogła uwierzyć, w spotka ją coś dobrego. Na szczęście znalazł się ktoś, kto umiał przekonać suczkę, że człowiekowi można zaufać.

Suczka przekonuje się do człowieka – wzruszające nagranie

Suczka była przerażona. Trafiła do schroniska w fatalnym stanie. Jej sierść była pełna kołtunów, brudna. A ona sama wycieńczona i niedożywiona. Mimo starań wolontariuszy pies reagował agresywnie na każdy ruch wykonany w jego stronę. Robił to tylko ze strachu.

W końcu poproszono o pomoc weterynarza, w którym pokładano ostatnie nadzieje przed uśpieniem suczki. Wiadomo było bowiem, że ma naprawdę niezwykłe umiejętności w kontaktowaniu się ze zwierzętami. W pierwszej kolejności lekarz zakłada psu smycz, co tylko potęguje jego strach i pisk, jednak chwilę później dzieje się coś niezwykłe.

  1. Zwierzęta mogłyby nas uczyć o przyjaźni. Zasługują na serduszko?
  2. Kolejny raz przyłapała boksera na ucieczce. Mina czworonoga, gdy został złapany zaskakuje
  3. Kot postanowił zrobić właścicielowi psikusa. Musiała interweniować straż pożarna

Weterynarz ratuje psa

Choć w pierwszej chwili pies reaguje dramatycznie, chwilę potem znajduje się już na kolanach lekarza. Weterynarz go głaszcze i uspokaja. Okazało się, że pies bardzo pragnął się przytulić i zostać pogłaskany. Choć bardzo bał się człowieka, w rzeczywistości pragnął, by ktoś go uspokoił.

Agresja u psów jest zawsze, w pierwszej kolejności obroną. Biedny maltańczyk, po prostu bał się sytuacji i miejsca, w jakim się znalazł. Nie był zbadany, więc możliwe, że źle się czuł. Doświadczony weterynarz udowodnił, że da się uspokoić każde zwierzę. Łagodząc jej zachowanie i oswajając suczkę, dał jej szansę na znalezienie domu.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

suczka
fot.youtube.com/Hope For Paws – Official Rescue Channel

Suczka potrzebowała, by ktoś ją uspokoił i przytulił. Jej agresja była wynikiem strachu.

Wyjątkowe nagranie wzrusza do łez.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zauważyła, jak wielki błąd popełniła
  2. Chciał zaimponować psu swoim talentem. Reakcja zwierzaka mówi sama za siebie
  3. Owczarek niemiecki zobaczył małego kotka i wtedy się zaczęło. Filmik trafił do sieci
  4. Zauważyła, że jej kotka dziwnie się zachowuje. Gdy weterynarz spojrzał na zdjęcie, wszyscy zamarli
  5. Pitbull został adoptowany 6 lat temu. Teraz jego właścicielka zaadoptowała kotka, niezwykła reakcja
  6. Nie czują bólu, dożywają kilkudziesięciu lat. W Gdańskim ZOO narodziły się baśniowe stworzenia

Źródło: planeta.pl.life

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl