Suczka trafiła zostala znaleziona na ulicy w strasznym stanie. Zwierzęciu nic nie pomagało a ratownicy byli bezsilni. W końcu dzieci wyjawiły prawdę, która okazała się potworna!

Zmarnowana suczka o imieniu Peanut została znaleziona na chodniku przez oficera kontroli zwierząt. Zwierzę ledwo oddychało i zupełnie nie reagowało na dotyk. Zaniepokojony oficer natychmiast zabrał suczkę do ratowników, jednak ci zupełnie nie wiedzieli, jak jej pomóc. Dopiero później na jaw wyszła straszna prawda. Za wszystkim stały dzieci.

Suczka znaleziona na ulicy

Ciężko zrozumieć, co kieruje ludźmi, którzy znęcają się nad zwierzętami. Bezbronne istoty często padają ofiarą swojej własnej ufności do okrutnych ludzi. Tak było w przypadku Peanut. Oficer kontroli zwierząt z Filadelfii zauważył, że na chodniku leży wycieńczony pies. Suczka nie reagowała na jego dotyk i ledwo oddychała. Mężczyzna natychmiast postanowił przekazać ja pod opiekę ratowników.

Medycy nie byli w stanie dojść do tego, co stało się biednemu psu. Oficer, który znalazł suczkę doszedł jednak to przerażającej prawdy. Okazało się, że żyjące w sąsiedztwie dzieci podały suczce narkotyki! Kokaina i THC, które zostały podane psu sprawiły, że jego serce zaczęło bić jak szalone i miał problemy z oddychaniem. Weterynarze natychmiast podjęli walkę o życie chorego czworonoga. 

Dzieci podały psu narkotyki

Ze względu na sporą ilość kokainy, którą pochłonęła suczka, weterynarze musieli podjąć szybką akcję pozbycia się toksyn z jej organizmu. W dniu przyjazdu do organizacji biedna Peanut była w strasznym stanie: nie mogła chodzić, jeść, pić, a nawet stać o własnych siłach. Lekarze dokonali jednak wszelkich starań, by dać suczce nie tylko pomoc i opiekę, ale także wsparcie emocjonalne.

Na szczęście po kilku dniach spędzonych pod okiem specjalistów, suczka powróciła do pełni sił. Jej młody organizm szybko się zregenerował, a organizacja zaczęła szukać jej nowej rodziny. Ratownicy chcieli pokazać psu, że nie wszyscy ludzie są tak okrutni, jak dzieci, które podały jej śmiertelne substancje.

Gdy tylko powróciła do pełni sił, skradła serca wszystkich ratowników i weterynarzy! Mimo całego cierpienia, jakie zadali jej ludzie, nadal była uroczym, słodkim i skory do zabawy i pieszczot szczeniakiem. Suczka nie musiała długo czekać na miłosć – szybko trafiła pod skrzydła kochającej rodziny! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suczka
AMERICAN WEB MEDIA

Suczka cierpiała po tym jak dzieci podały jej narkotyki.

suczka
AMERICAN WEB MEDIA

W jej organizmie wykryto obecność kokainy i THC.

suczka
AMERICAN WEB MEDIA

Przez kilka dni nie mogła samodzielnie stać, jeść, pić ani chodzić.

suczka
AMERICAN WEB MEDIA

Na szczęście Peanut wróciła do pełni sił i odnalazła kochającą rodzinę!

suczka
AMERICAN WEB MEDIA

Dziś suczce nie grozi już krzywda ze strony człowieka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal w fabryce samochodów. Żywe świnie wykorzystywano do testów zderzeniowych
  2. Koty kochają tak samo, jak małe dzieci. Naukowcy nie mają wątpliwości
  3. Szczeniak usłyszał swoją ulubioną piosenkę. Nie mógł opanować radości
  4. Nagrała, jak jej kot z karłowatością się bawi. Długo nie zobaczycie nic bardziej urzekającego, aż serce rośnie
Poprzedni artykułPanna młoda w dniu ślubu ujawniła skrywaną tajemnicę. Wszyscy goście zaczęli płakać
Następny artykułNapisała list do nowej partnerki byłego męża. Zatytułowała go ”Do macochy mojej córki”