Suczka została na noc na dworze, bo syn właścicieli zapomniał wpuścić ją do środka. Nikt nie miał pojęcia, że zwierzak biega po ogrodzie, podczas gdy domownicy spokojnie szykowali się do spania. Wieczór mijał, a gdy wszyscy dawno już smacznie spali, przed domem zaczęły dziać się dziwne rzeczy. To, co obudziło całą rodzinę, jest niewiarygodne.

Suczka o imieniu Chika uwielbiała biegać po ogrodzie, dlatego nikogo nie dziwiło, że całymi dniami nie ma jej w domu. Niestety, pewnego razu syn właścicieli zapomniał o swoim pupilu i psina musiała spędzić noc na dworze. Chika nie była z tego zadowolona, o czym wszyscy szybko się przekonali. Zdumiona rodzina opublikowała w sieci nagranie z tego zdarzenia.

Suczka miała spędzić noc poza domem

Choć Chika uwielbiała spędzać czas na świeżym powietrzu, to nie była przyzwyczajona do nocowania na dworze. Godzinami liczyła na to, że w końcu ktoś ją wpuści. Czas mijał, a ona była coraz bardziej zniecierpliwiona. W końcu zdała sobie sprawę z tego, że rodzina nie zamierza wpuścić jej do domu. Wtedy mogła zrobić tylko jedno.

suczka
fot. screen YouTube About Everything

O 2 w nocy na zamkniętej posesji zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Ktoś dzwonił dzwonkiem, co przeraziło zaspanych właścicieli. Byli przekonani, że do domu chce się dostać ktoś, kto może ich skrzywdzić. Gdy mężczyzna szukał broni, kobieta zeszła na dół i zobaczyła coś, co sprawiło, że najpierw stanęła jak wryta, a później zaczęła się głośno śmiać.

Suczka chciała wejść do domu

Okazało się, że Chika nie zamierzała spędzać nocy na dworze. Była przyzwyczajona do swojego wygodnego legowiska i za nic nie chciała z niego rezygnować. Nie mogła sama otworzyć drzwi, ale doskonale wiedziała, jak działa dzwonek. Mądra psinka postanowiła wykorzystać swoją wiedzę i zaczęła wciskać przycisk łapą.

suczka
fot. screen YouTube About Everything

Właściciel wspomina, że gdy żona powiedziała mu, że przed domem stoi pies, miał w głowie mętlik. Domownicy nie mogli przestać się śmiać, kiedy oglądali, jak Chika wącha dzwonek, a następnie grzecznie czeka na werandzie. Internauci pokochali pomysłową suczkę i są pod wrażeniem jej sprytu.

ZOBACZ FILM:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Okrutny człowiek i historia o psiej mądrości. Pies został zakopany żywcem i uratowany przez innego psa
  3. Małpka kapucynka pojawiła się w TVP. Internauci nie kryli swojego oburzenia
  4. Beagle podbiegł do łóżeczka, w którym leżało dziecko. Doskonale wiedział, co ma zrobić
  5. Zdjęcie ma miliony fanów, internauci płaczą ze śmiechu. Malutki kociak pozuje do obiektywu, niezapomniany widok
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.