Suczka wykazała się tego dnia prawdziwym bohaterstwem, wielokrotnie zawracając się do płonącego domu i coś z niego wynosząc. Na początku strażacy byli zmuszeni ignorować psa i zajmować się pracą nad tym, by jak najszybciej ugasić ogień. Jednak kiedy wrócili do swojego wozu, tam czekała na nich niespodzianka!

Jak wszyscy wiemy, zwierzęta tak samo, jak my, czują i postępują powodowane swoimi uczuciami. Są w stanie odczuć stratę, smutek. Ta suczka udowodniła, że instynkt macierzyński zawsze będzie najsilniejszą siłą napędową, jaka tylko może popychać kogoś do działania. Mało który człowiek potrafiłby tak się poświęcić. 

Suczka stała się bohaterką

Poruszające zdjęcia psa ratującego swoje zaledwie dziesięciodniowe szczeniaki z płonącego domu obiegło Internet i podbiło serca wszystkich. Dom zajął się ogniem w Santa Rosa de Temurco, w Chile, po tym, jak obok niego wybuchł samochód. Właśnie wtedy suczka wykazała się prawdziwym bohaterstwem.

suczka
facebook.com/soychilecl

Amanda upewniła się, że jej dzieci są bezpieczne.

Ów dzielny pies, kundelek wabiący się Amanda, zaryzykował swoje życie, aby pojedynczo powynosić w płonącego domu swoje szczenięta. Suczka chwytała maleństwa w pysk i biegła z nimi do bezpiecznego wozu strażackiego. Nie ustała, dopóki wszystkie z nich nie były z dala od pożaru. 

Szczeniaczkom nic się nie stało

Po tym, jak wyniosła z płonącego domu wszystkie szczeniaczki, Amanda usiadła przy swoich maleństwa i czekała aż strażacy ukończą swoją pracę. Kiedy tylko pożar został opanowany, zajęli się oni dzielną suczką i jej młodymi. Cała piątka została przewieziona do weterynarza. 

Dzielne zachowanie, do jakiego zdolna była ta suczka, po raz kolejny dowiodło, jak niesamowicie dobrymi i kochanymi zwierzętami są psy. Nie tylko przywiązują się do swoich właścicieli, ale również czują uczucia tak samo prawdziwe, jak nasze, tak samo walczą o swoje rodziny i przetrwanie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suczka
facebook.com/soychilecl

Suczka była gotowa bronić je za wszelką cenę.

suczka
facebook.com/soychilecl

Strażacy byli zdumieni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Okrutny człowiek i historia o psiej mądrości. Pies został zakopany żywcem i uratowany przez innego psa
  2. Kocia mama dopiero co urodziła. Wtedy zjawiły się 3 samotne kaczątka
  3. Właściciele zapomnieli o swoim pupilu. W środku nocy obudziło ich coś niewiarygodnego
  4. W parku znaleźli bezpańskiego szczeniaka. Miał na sobie wielki napis, który ich przeraził
  5. Filmik zdobywa setki tysięcy wyświetleń, cały świat się zachwyca. Pies nauczył się mówić dwa słowa, właściciel nagrał

źródła: dailymail.co.uk

Poprzedni artykułUwielbiany aktor wniósł o rozwód po 38 latach małżeństwa. Powód jest zaskakujący
Następny artykułDodaj stylizacji blasku razem z marką Diverse. Kolekcja Golden Hour jest idealna na jesień
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego