Suczka o wyjątkowym umaszczeniu zdobyła serca internautów. Nietypowy wygląd zaskoczył opiekunów i rodzeństwo — jako jedyna została obdarzona bardzo oryginalnym wyglądem. Jest naprawdę przeurocza!

Do schroniska Dallas Animal Services trafiła ciężarna suczka, która niedługo po tym urodziła 11 szczeniaków. Szczęśliwa mama może poszczycić się dzieckiem o nietypowym umaszczeniu! Suczka jest bardzo urocza, a jej pyszczek zdobi czarna plama, która uformowała kształt podobny do ludzkich wąsów. Oczywiście, wszystkie szczenięta także są słodkie, ale to maleństwo jest bezkonkurencyjnie wyjątkowe!

Suczka z czarnymi wąsami

Psia rodzina spędziła w schronisku ponad dwa tygodnie. Placówka Dallas Animal Services jest niestety przepełniona, bo pod jego opieką jest aż setka zwierząt. Tak małe psy nie powinny przebywać w środowisku takim, jak to, dlatego przeniesienie ich było konieczne. Od innych psów mogą w łatwy sposób zarazić się jakąś chorobą, która może zagrażać ich życiu. Szczęśliwie dla maluchów, Hearts & Bones Rescue zaproponowała pomoc i zgodziła się przygarnąć stadko.

Serca podbiła szczególnie jedna suczka – wszystko za sprawą uroczych wąsów, które widnieją na jej pyszczku! Wygląda zupełnie, jakby ktoś domalował je dla żartu, jednak są w stu procentach prawdziwe.

Salvador Dolly

Suczka natychmiastowo rozkochała w sobie wolontariuszy, którzy zachwycali się jej oryginalnym wyglądem. Otrzymała imię Salvador Dolly, które idealnie pasuje do tego szczeniaka. Teraz, żyją w ciepłym, bezpiecznym miejscu i niczego im nie braknie. Mama cały czas karmi maluchy piersią, a one rosną jak na drożdżach. Nie są jeszcze w pełni sprawne, ale nic nie wskazuje na to, żeby ich zdrowie było zagrożone. Rozwijają się prawidłowo i pokazują swoje radosne usposobienie. 5-tygodniowe szczenięta mają się świetnie!

Gdy będą gotowe, zostaną przetransportowane do Nowego Yorku, a tam wolontariusze zajmą się szukaniem dla nich nowych, wspaniałych domów. Jesteśmy pewni, że suczka Salvador Dolly nie zagrzeje długo miejsca w schroniskowym boksie — szybko przeniesie się na kanapę kochającego domu.

Zobacz zdjęcia: 

suczka
kochamyzwierzaki.pl

Suczka o nietypowym umaszczeniu podbiła serca wolontariuszy.

suczka
kochamyzwierzaki.pl

Piękny, czarny wąs namalował się na jej pyszczku.

suczka
kochamyzwierzaki.pl

Ciekawe jak będzie wyglądała w przyszłości, gdy już dorośnie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna wyjeżdżał ze stacji benzynowej i umyślnie przejechał psa. Czworonóg walczy o życie
  2. Kot został wyrzucony na ulicę razem z meblami. Przeraźliwe płakał
  3. Kot zobaczył zdjęcie właściciela, który nie żyje od lat. Jego reakcja chwyta za serce
  4. Suczka pitbulla zaczęła rodzić w samochodzie. Gdy właściciel się zorientował, wyrzucił ją z auta
  5. Chciała zemścić się na byłym, głodziła ich wspólnego psa. Ledwo przeżył

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

 

Poprzedni artykułSamolot Pink stanął w płomieniach. Uderzył w ziemię przy lądowaniu
Następny artykułAgata Duda jest pierwszą damą już 4 lata. Zobaczcie, jak się zmieniła, nie przypomina dawnej siebie
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.