Suczka o nietypowej urodzie była prawdziwą gwiazdą internetu. Uwielbiany przez miliony piesek, odszedł kilka dni temu. Uroczy pyszczek i wystający język był jej wizytówką i przepustką do świata Hollywood. Ludzie długo nie zapomną o tym wyjątkowym zwierzaku. 
 
Suczkę o imieniu Marnie na poświęconym jej Instagramie obserwowały prawie 2 miliony osób. Psina zrobiła prawdziwą furorę i mogła chwalić się przyjaźniami z prawdziwymi sławami, a do tego pomogła wielu zwierzętom. Kim była sławna shih tzu?
 
Marnie: sławna suczka shih tzu
 
Sławna suczka shih tzu o imieniu Marnie, nie zawsze żyła jak prawdziwa gwiazda. Wyjątkowy pies przez wiele lat czekał na swoją kolej w schronisku, jednak kiedy już została dostrzeżona, pokochali ją wszyscy i już nikt nie nazywał jej śmierdzielem – jak to wcześniej bywało.  
 
Marnie została zaadoptowana, kiedy miała już 11 lat. Suczka nie była najmłodszym psem, lecz kiedy Shirley Braha zobaczyła jej zdjęcie zamieszczone na Facebooku schroniska w Connecticut, wiedziała, że jest jej przeznaczona. Już niebawem uroczy pyszczek i charakterystyczny, długi, zwisający język suczki miał kojarzyć cały świat
 
Wieść o śmierci suczki zasmuciła jej fanów. Smutnymi informacjami postanowiła podzielić się ze światem właścicielka Marnie. Kobieta opublikowała post na Instagramie zwierzaka. 
 
Marnie odeszła ze starości w domu, w czwartek 5 marca. Sławna suczka miała już 18 lat. Żyła po to, by przynosić uśmiech na twarzach innych, a dzięki niej ludzie decydowali się na adopcję starszych psów.
 
Marnie obracała się wśród prawdziwych gwiazd. Suczka znalazła się w ramionach takich sław jak Demi Lovato, Ed Sheeran, Selena Gomez, Betty White czy Neil Patrick Harris, a to tylko nieliczni, którzy mieli zaszczyt poznać wyjątkową suczkę. 
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:
 
suczka
@marniethedog, Instagram

Marnie poznała wiele sławnych osobistości, a zdjęcia ze swoimi nowymi przyjaciółmi publikowała na swoim Instagramie. Widać, że Demi Lovato pokochała psa. 

suczka
@marniethedog, Instagram

Suczka zasłynęła dzięki swojej wyjątkowej urodzie. 

suczka
@marniethedog, Instagram

Pies w dużej mierze przyczynił się adopcji starszych zwierząt. Wraz z suczką zachęcał do tego sławny aktor Neil Patrick Harris.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: nytimes.com

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.