Suczka Zuzu została porzucona w wieku dwóch lat. Jej właściciele oddali ją do schroniska, do którego w kilka dni później przybyli w poszukiwaniu nowego szczeniaka. Pełny nadziei pies myślał, że jego rodzina wróciła go odebrać. Niestety nadzieje okazały się płonne. Reakcja Zuzu chwyta za serce.

Pies to wierny i kochający przyjaciel. Źle wychowany może sprawiać kłopoty, ale to jedynie kwestia właściwego podejścia. Choć sprawa odpowiedzialnej adopcji zwierząt jest poruszana niemalże na wszystkich możliwych kanałach, ludzi pełnych egoizmu wciąż nie brakuje. Suczka Zuzu właśnie na takich trafiła za pierwszym razem.

Suczka oddana do schroniska

Zuzu miała dwa lata, gdy właściciele zdecydowali się oddać ją do schroniska. Kilka dni później pojawili się w tej samej placówce, chcąc adoptować nowego pieska. Swą decyzję podobno uzasadnili tym, że suczka była zbyt przygnębiona, a oni pragnęli nowego, szczęśliwszego psiaka.

Reakcja Zuzu, która myślała, że jej rodzina wróciła ją odebrać, aż chwyta za serce. Ci ludzie mieli nawet czelność podejść ją pogłaskać. Ich egoizm i bezczelność nie miały wówczas granic. Portal kochamyzwierzaki.pl donosi, że na szczęście pracownicy schroniska odmówili im adopcji kolejnego zwierzęcia.

  1. Kamil: „Prawdziwa kobieta powinna wstawać przed mężem i zrobić makijaż. Facet musi czuć, że dla niego dba o siebie”
  2. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” zdradziła kulisy pracy w TVP. Co tak naprawdę działo się na planie serialu?

Suczka znalazła nowy dom

Zuzu to uroczy i młody owczarek niemiecki, którego historia poruszyła wiele osób. Chętnych na adopcję nie brakowało i na szczęście suczka wkrótce znalazła nowych właścicieli, którzy zapragnęli wyleczyć jej złamane serce.

Zwierzęta w schroniskach mają bardzo różnorodne i często nieciekawe historie. Jedną z nich opowiedzieliśmy tutaj. Dlatego tak istotne jest, aby podejmując decyzję o adopcji, mieć przed sobą wizję odpowiedzialności, z jaką się to wiąże. Zachęcamy do adoptowania zwierząt, ale prosimy także, aby pamiętać, żeby dać im nowe, lepsze życie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suczka
fot. screen youtube.com/Inside Edition

Suczka myślała, że właściciele wrócili po nią do schroniska.

suczka
fot. screen youtube.com/Inside Edition

Zuzu miała wówczas tylko 2 lata.

suczka
fot. screen youtube.com/Inside Edition

Na szczęście psina szybko znalazła nowy dom.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sztab Zarządzania Kryzysowego potwierdził niepokojące doniesienia. Nowe, ogromne ognisko koronawirusa
  2. W Martynę Wojciechowską uderzył samochód. Nagranie wyciekło do sieci
  3. Weronika Rosati pokazała, co tylko mogła. Jej zdjęcie przejdzie do historii, wszyscy mówią tylko o nim
  4. Były mąż Urszuli Dudziak trafił do szpitala. Znany muzyk jest w ciężkim stanie.
  5. Najgorszy wiek na ślub. Jeżeli wtedy planujesz się pobrać, możesz mieć pewność, że szybko się rozwiedziesz
  6. Blokady na Atlantyku, fatalne prognozy. Zima w Polsce ma być inna niż zwykle, dobrze dla owoców?

źródło: kochamyzwierzaki.pl; youtube.com

 

Poprzedni artykułTragiczne wieści ze wschodniej Polski, wciąż trwają poszukiwania dziecka. Policja przekazała porażający trop
Następny artykułJulia Wróblewska ogłosiła wielką nowinę. Nikt się nie spodziewał, jedno zdjęcie mówi wszystko
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.