Suczka rottweilera była o krok od ustanowienia nowego rekordu. 2-letnia Jessie spodziewała się szóstki szczeniąt, jednak to, co wydarzyło się w trakcie porodu wprawiło wszystkich w osłupienie! Jak po wszystkim czuje się psia mama?

Każdy właściciel czworonoga cieszy się, kiedy jego suczka spodziewa się wydania na świat potomstwa. Jednak na niektóre niespodzianki wolimi być przygotowani od początku. Co, kiedy liczba szczeniąt przerasta najśmielsze oczekiwania? Najwyraźniej pozostaje nam się tylko cieszyć!

Dzielna suczka

Eleanor Ushe, właścicielka Jessy, nie posiadała się z radości kiedy odkryła, że jej 2-letnia suczka jest w ciąży! Lekarz zapewnił, że pies urodzin od 6 do 8 szczeniąt, jednak brzuch Jessy nie przestawał rosnąć. Kiedy doszło do dnia porodu, zdziwienie ogarnęło dosłownie wszystkich! Po wydaniu na świat szóstego, zdrowego szczeniaczka, suczka… nie przestawała rodzić.

Finalnie, dzielna Jessy została mamą 15 pięknych szczeniąt rottweilerów. Wszyscy byli zdziwieni tym, czego dokonała psinka. Właścicielka nie kryła szczęścia. Zarówno suczka, jak i jej maleństwa były całe i zdrowe, a akcja porodowa odbyła się bez komplikacji. Jessy może być z siebie dumna! Piękne stadko małych rottweilerów przy boku swojej mamy to naprawdę rozczulający widok.

Rekordowa psia mama

Póki co, żadna suczka nie pobiła rekordu ustanowionego przez suczkę Anny. Irlandzka seterka z Niemiec urodziła aż 18 szczeniąt! I w tym przypadku małe pieski okazały się całkowicie zdrowe, a psia mama spisała się na medal. Wyczyn godny pogratulowania – to póki co to największy miot na świecie! Myślicie, że jakiś pies przebije dotychczasową rekordzistkę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suczka
Screenshot Valencia TV, Webeyo

Małe szczeniaczki są całe i zdrowe.

suczka
Screenshot Valencia TV, Webeyo

Suczka jest bardzo opiekuńcza i nie pozwala nikomu zbliżać się do swoich maleństw.

suczka
Screenshot Valencia TV, Webeyo

Szczęśliwa psia rodzinka. Ten widok chwyta ze serce. Nic dziwnego, ze o suczce mówi cały świat! Internauci nie mogą wyjść z podziwu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Koty opiekują się i obejmują uratowanego i chorego szczeniaka. Właściciel pokazał zdjęcia
  3. Tata nagrał pierwsze spotkanie synka z adoptowanym psem. Wzruszające do łez wideo
  4. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  5. Podczas porodu rottweilera wszyscy przecierali oczy. Nie spodziewali się, że nowo narodzone szczeniaki przyjdą na świat w takiej liczbie

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.