Suczka uparcie powracała na jeden grób. Wydawało się, że zamieszkała na tym cmentarzu już na dobre. Powoli zaczynało to przeszkadzać jego pracownikom i innym osobom odwiedzającym groby, ale nikt nie miał serca wypędzać stamtąd psa. Wszyscy zakładali, że uparcie wraca na grób swojego ukochanego pana. Okazało się, że bardzo się pomylili!

Wszyscy doskonale wiemy, że zwierzęta po śmierci swoich właścicieli, mogą tak samo przeżywać żałobę, jak rodzina zmarłego. Znanych jest nam wiele historii, w których psy praktycznie zamieszkują na cmentarzach, nawet po śmierci ukochanych państwa chcąc być blisko nich. Wszyscy myśleli, że właśnie to robi ta suczka.

Suczka zamieszkała na cmenatrzu

Pewnego dnia pracownicy cmentarza zauważyli, że w jego okolicy błąka się samotny pies. Na początku nie poświęcili zwierzęciu zbyt dużo uwagi. Zdarza się i tak, że bezpańskie zwierzęta widuje się w swojej okolicy. W końcu i one muszą gdzieś spać. Jednak po pewnym czasie zauważono, że ta konkretna suczka mieszka nie w okolicy cmentarza, a bezpośrednio na nim. 

W którymś momencie obecność psa zaczęła przeszkadzać pracownikom cmentarza. Suczka wykopała dziurę w ziemi przy jednym z grobów i wracała tam każdego dnia. To nie była idealna sytuacja – nikt nie życzy sobie w końcu, żeby zwierzę rozkopywało groby. Wszyscy jednak założyli, że musi być to pies zmarłego mężczyzny pochowanego w tym grobie. 

Niezwykłe znalezisko

Swoją pomyłkę pracownicy cmentarza zrozumieli, gdy po kilku tygodniach grób został odwiedzony przez bliskich mężczyzny. Okazało się, że suczka nigdy nie należała do ich rodziny. Wtedy postanowiono dogłębniej zbadać tę sytuację i okazało się coś nadzwyczajnego. W wykopanej w ziemi dziurze pies ukrywał… swoje młode.

Po zrozumieniu swojej pomyłki, pracownicy cmentarza powiadomili odpowiednie służby, które mogły zabrać suczkę i jej młode w jakieś bezpieczne miejsce. Zwierzęta szybko znalazły sobie nowy dom. Przygarnęła je kobieta, która usłyszała o nich dzięki niezwykłej historii ich odnalezienia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suczka
fot. facebook.com

Suczka skrywała tajemnicę.

mężczyzna
unsplash.com

Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób właściciela.

fot. unsplash.com

Zwierzęta również przeżywają żałobę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Śmierć pupila może bardziej boleć niż odejście bliskiej osoby. Właściciele tłumaczą dlaczego
  2. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  3. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  4. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  5. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródła: pikio.pl

Poprzedni artykułFryzjer bezpowrotnie zniszczył jej włosy. „Pani się nie denerwuje, odrosną”
Następny artykułNie żyje znany aktor. Widzowie kochali go za „Leona Zawodowca” i „Ojca Chrzestnego”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego