Suczka leżała na pustej drodze. Znajdował się przy niej jedynie stary koc, który zjadała z głodu. Po raz kolejny człowiek dowiódł, w jak bestialski sposób może potraktować bezbronne zwierzę. Całe szczęście ktoś zauważył niedolę suczki.

Porzucane w lesie, przywiązywane do drzew, zostawiane na środku drogi, wystawiane na śmietnik w zawiązanych reklamówkach. Niektóre ze zwierząt nie mają szczęścia do właścicieli, których okrucieństwo nie zna granic. Nie miała go również pewna suczka, której historia zakończyła się szczęśliwie tylko dzięki pomocy ze strony odpowiednich osób. 

Wygłodniała suczka

Suczka została znaleziona w opłakanym stanie. Wygłodniały labrador, porzucony na środku pustej drogi na Florydzie, z głodu próbował zjeść koc, który przy nim leżał. Kiedy go znaleziono i dokładnie przebadano, okazało się, że młoda sunia ma około dwóch lat i waży zaledwie połowę tego, ile powinien ważyć pies w tym wieku. Wychudzone zwierzę ledwo stało na łapkach. Suczka była tak osłabiona i wycieńczona, że samo uniesienie głowy było dla niej ogromnym wysiłkiem. 

Dalsze losy psa

Suczka trafiła pod opiekę organizacji Brevard Humane Society, która działa na rzecz zwierząt. Pracownicy dbają o to, by pies powrócił do zdrowia. Choć wiedzą, że będzie to proces raczej długotrwały, dokładają wszelkich starań by z miesiąc suczka przybierała na wadze. Władze w Cocoa na Florydzie pracują nad znalezieniem odpowiedzialnych za ten okropny akt okrucieństwa. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suczka
Screenshot WESH 2 News, YouTube

Suczka była okropnie wychudzona. Ważyła połowę tego, ile powinna. W ogóle nie przypominała przedstawicielki swojej rasy. Biedny labrador dochodzi do siebie pod opiekom odpowiednich osób.  

suczka
Screenshot WESH 2 News, YouTube

Okrutnie potraktowane zwierzę otrzymało odpowiednią pomoc. Pies został opatrzony. Teraz zespół pracuje nad tym, aby stopniowo nabierał odpowiedniej wagi. 

suczka
Screenshot WESH 2 News, YouTube

Żadne zwierzę nie zasługuje na takie traktowanie. Dobrze, że istnieją organizacje, które mówią w imieniu tych, którzy mówić nie mogą. Policja szuka sprawcy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chihuahua zmixowany z Boxerem. Poznajcie Boxachi, szczeniaka, który swoim wyglądem powala na kolana
  2. Pies uratował kotka z płonącego domu. Właściciele wyjawili, dlaczego ryzykował życie dramtu
  3. Kotka w ostatniej chwili ostrzegła właścicielkę przed chorobą. Uratowała jej życie
  4. Na drodze spotkała kobietę z gromadą psów. Gdy przyjrzała się im bliżej, natychmiast wyciągnęła telefon

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Poprzedni artykułPo ślubie pierwszy raz zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja upokorzyła ją w najgorszy sposób
Następny artykuł19-latka sprzedała swoje dziewictwo. Piękna dziewczyna otrzymała za swoją niewinność astronomiczną kwotę
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.