Suczka pomimo ogromnego bólu i rozpaczy właścicieli musiała zostać oddana do schroniska dla zwierząt. Kobieta kilka lat później zdecydowała się na adopcję psiego seniora, ponieważ wyglądał identycznie jak jej zwierzak z dzieciństwa. Kiedy prawda wyszła na jaw, nie mogła uwierzyć w szczęście, które ją spotkało.

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Z tym stwierdzeniem zgodzą się prawdopodobnie wszyscy, którzy chociaż raz mieli okazje być właścicielem czworonoga. Historia, o której przeczytacie poniżej jest dowodem na to, że szczęście lubi do nas wracać – suczka i jej pani przeżyły razem wiele cudownych chwil.

Suczka została oddana do schroniska

Nicole Grimes mieszkanka Stanów Zjednoczonych od najmłodszych lat marzyła, aby zostać szczęśliwą posiadaczką psiaka. W wieku 10 lat babcia postanowiła ją zaskoczyć i w prezencie podarować jej malutką suczkę. Radości, którą czuła w tamtym momencie dziewczynka nie da się opisać słowami. Natychmiast pokochała swoją nową przyjaciółkę i nazywała ją Chloe.

Szczeniak
facebook.com @Washington County PA What’s Going On!

Suczka w mgnieniu oka została jej najlepszym przyjacielem.

Od tego momentu Nicole i Chloe stały się nierozłączne. Los jednak przygotowany miał dla nich nieco inny scenariusz.

– Mój tata dostał pracę, w której nie mogliśmy mieć psa, więc musiałam ją porzucić. To było takie trudne – wspomina kobieta.

Zwierzak trafił do schroniska

Po niespełna 4 latach piesek trafił do schroniska dla zwierząt Washington Humane Society. Kobieta 7 lat później zaczęła poważnie rozważać ponowną adopcję. Kiedy w sieci zobaczyła zdjęcie jednego konkretnego psiaka, była przekonana, że to właśnie jego pragnie obdarzyć swoim uczuciem i zapewnić mu dach nad głową. Pomimo tego, że był psim seniorem, wyglądał dokładanie, jak szczeniak z jej dzieciństwa.

Prawda była naprawdę szokująca. Suczka, którą zaadoptowała, okazała się czworonogiem, którego w przeszłości zmuszona była porzucić. Cechy charakterystyczne, zachowanie i wygląd nie pozostawiały żadnych wątpliwości, a ona nie mogła uwierzyć w swoje szczęście.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Szczeniak
facebook.com @Washington County PA What’s Going On!

Psi Senior okazał się ogromnym zaskoczeniem. 

Szczeniak
facebook.com @Washington County PA What’s Going On!

To Chloe, którą przed laty oddała do schroniska. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Mężczyźni ubrani w bikini masowo zaczęli tankować na stacji benzynowej. Powód bawi do łez
  3. Polak zachwycił w amerykańskiej edycji „Mam Talent” Jego występ jest niesamowity WIDEO
  4. Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że co roku robi „awantury” w sklepie. Zawsze z tego samego powodu
  5. Pies urodził się z ogonem na czole. Jego zdjęcia są powalające
Poprzedni artykułUmierająca mama wyznała swojej córce swój największy sekret. Jej słowa złamały dziewczynie serce
Następny artykułMichał Szpak zaliczył wpadkę w programie na żywo. Tomasz Kammel musiał interweniować
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.