Suczka straciła 9 szczeniaków i nie mogła się z tym pogodzić. Dla każdej matki utrata dziecka to ogromny dramat — tak samo było w tym przypadku. Pokrzywdzony przez los pies przyjął kolejny cios od świata.

Nie ma znaczenia, czy jest to zwierzę, czy człowiek, miłość rodzicielska jest silniejsza, niż wszystko. Suczka błąkała się bezczynnie po ulicach i wtedy zauważyli ją ludzie, którzy wezwali pomoc. Zabrano ją do organizacji Halfway There Rescue i zbadano ją. Pracownicy odkryli wtedy smutną prawdę na temat suczki. Psia mama była zdruzgotana. 

Suczka straciła 9 szczeniaków

W badaniu okazało się, że wszystkie szczenięta są martwe. Ciało suczki zaczęło wchłaniać nienarodzone pieski i przez to powstało zakażenie, dlatego potrzebna była natychmiastowa operacja. Zabieg pozwolił uratować życie suczki, ale jej stan psychiczny był bardzo ciężki. Nie mogła zrozumieć, co stało się z jej szczeniętami.

Daya została przewieziona do domu tymczasowego, gdzie dochodziła do siebie. Przez cały czas cierpiała i rozpaczała nad stratą dzieci. Przynosiła zabawki, układała je obok siebie i lizała — przedmioty miały imitować jej nienarodzone dzieci. 

Suczka cierpiała po stracie swoich dzieci

Zaledwie trzy dni po operacji suczki, ratownicy znaleźli porzuconego szczeniaka przy drodze. Przeszedł on operację usunięcia oka, które pękło oraz poddał się odrobaczaniu i leczeniu infekcji. Pewne było, że szczeniak nie przeżyje bez pomocy ludzi, ale zdecydowanie lepszym pomysłem było przyniesienie go do matki, która by go zaadoptowała.

Maleństwo zostało przywiezione do Dayi, a ona od razu się nim zaopiekowała. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i stali się nierozłączni. Kiedy dojdą do siebie, zostaną oddane do adopcji. Z pewnością znajdą rodziny, które się nimi zaopiekują do końca życia. 

Zobacz zdjęcia:

suczka
halfwaythererescue.com

Daya została uratowana z ulicy. Kiedy przyjechała do weterynarza, okazało się, że wszystkie szczeniaki, które miała niedługo urodzić, były martwe. 

suczka
halfwaythererescue.com

Rozpaczała nad stratą i nie potrafiła jej zaakceptować. 

suczka
halfwaythererescue.com

Pewnego dnia odnaleziono szczenię, które zostało przybranym dzieckiem suczki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krzyżówka jamnika z pitbullem. Szczeniaki śmieszą i wzruszają jednocześnie
  2. Pies wykopał dół. Wszyscy myśleli, że tęskni za panem
  3. Kot uratował dziecko. Rzucił się na psa, który ruszył do ataku. Wszystko zarejestrowała kamera
  4. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  5. Myślał, że szczeniak został porzucony. Gdy z bliska zobaczył jego ogon, ogarnęła go trwoga

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

 

Poprzedni artykułJola i Adam zrzucili już 120 kg! Chudną 16-18 KG co miesiąc, ich sposób na błyskawiczne wypalanie tłuszczu jest banalnie prosty
Następny artykułPrzyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował z nim zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Pływali na łódce, na której doszło do tragedii
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.