Suczka trafiła pod opiekę ratowników w strasznym stanie. Nie wiedzieli, jak mogą pomóc biednemu zwierzęciu. W końcu dzieci wyjawiły prawdę, która okazała się potworna!

Biedna suczka o imieniu Peanut została znaleziona na chodniku przez oficera kontroli zwierząt. Zwierzę ledwo oddychało i zupełnie nie reagowało na dotyk. Zaniepokojony oficer natychmiast zabrał suczkę do ratowników, ci jednak nie wiedzieli, jak jej pomóc. Dopiero później na jaw wyszła straszna prawda.

Suczka znaleziona w strasznym stanie

Ciężko zrozumieć, co kieruje ludźmi, którzy znęcają się nad zwierzętami. Bezbronne istoty często padają ofiarą swojej własnej ufności do okrutnych ludzi. Tak był w przypadku Peanut. Oficer kontroli zwierząt z Filadelfii zauważył, że na chodniku leży wycieńczony pies. Zwierzak nie reagował na jego dotyk i ledwo oddychał. Mężczyzna natychmiast postanowił przekazać suczkę pod opiekę ratowników.

Medycy nie byli w stanie dojść do tego, co stało się biednemu psu. Oficer, który znalazł suczkę doszedł jednak to przerażającej prawdy. Okazało się, że żyjące w sąsiedztwie dzieci podały suczce narkotyki! Kokaina i THC, które zostały podane psu sprawiły, że jego serce zaczęło bić jak szalone i miał problemy z oddychaniem. Weterynarze natychmiast podjęli walkę o życie chorego czworonoga. 

Pies odurzony 

Ze względu na sporą ilość kokainy, którą pochłonęła suczka, weterynarze musieli podjąć szybką akcję pozbycia się toksyn z jej organizmu. W dniu przyjazdu do organizacji biedna Peanut była w strasznym stanie: nie mogła chodzić, jeść, pić, a nawet stać o własnych siłach. Lekarze dokonali jednak wszelkich starań, by dać suczce nie tylko pomoc i opiekę, ale także wsparcie emocjonalne.

Na szczęście po kilku dniach spędzonych pod okiem specjalistów, suczka powróciła do pełni sił. Jej młody organizm szybko się zregenerował, a organizacja zaczęła szukać jej nowej rodziny. Ratownicy chcieli pokazać psu, że nie wszyscy ludzie są tak okrutni, jak dzieci, które podały jej śmiertelne substancje.

Gdy tylko powróciła do pełni sił, skradła serca wszystkich ratowników i weterynarzy! Mimo całego cierpienia, jakie zadali jej ludzie, nadal była uroczym, słodkim i skory do zabawy i pieszczot szczeniakiem. Suczka nie musiała długo czekać na miłosć – szybko trafiła pod skrzydła kochającej rodziny! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suczka
AMERICAN WEB MEDIA

Suczka cierpiała po tym jak dzieci podały jej narkotyki.

suczka
AMERICAN WEB MEDIA

W jej organizmie wykryto obecność kokainy i THC.

suczka
AMERICAN WEB MEDIA

Przez kilka dni nie mogła samodzielnie stać, jeść, pić ani chodzić.

suczka
AMERICAN WEB MEDIA

Na szczęście Peanut wróciła do pełni sił i odnalazła kochającą rodzinę!

suczka
AMERICAN WEB MEDIA

Dziś suczce nie grozi już krzywda ze strony człowieka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czy koty wyczuwają raka? Oto jak się wtedy zachowują
  2. Polak uratował sześć psów przed śmiercią. Prokuratura ma go za przestępcę
  3. Szczeniak pilnie potrzebował operacji. Właściciele porzucili go w lesie. Ludzie ruszyli z pomocą!
  4. Suczka została porzucana przez rodzinę w wieku 18 lat. Wtuliła się w wolontariuszkę
  5. TVN pokazało porażające nagranie. Mężczyzna próbował utopić przestraszoną suczkę