Suczka podczas spaceru zobaczyła coś, obok czego nie mogła przejść obojętnie. Jej oczom ukazał się zwierzak, który wyglądał zupełnie, jak jej lustrzane odbicie! Zachwycona psinka postanowiła zrobić wszystko, aby bliźniak wrócił z nią do domu.

Bethany Coleman i Tyson jakiś czas temu zdecydowali się na adopcję suczki o imieniu Rouge. Byli również właścicielami dwóch dorodnych kotków. Nigdy nie spodziewaliby się, że w ich życiu niespodziewanie pojawi się jeszcze ktoś inny!

  1. Bezdomny kotek pilnował ciała swojej zmarłej mamy. Nie mógł przestać płaka
  2. Kot ukrył się na zdjęciu. 93% ludzi poddaje się po jednej minucie szukania

Suczka spotkała swojego bliźniaka

Co więcej, nie tylko psina dostrzegła to podobieństwo. Bethany, która była z nią w tym czasie na spacerze również dostrzegła uderzające podobieństwo między zwierzakami! Rouge niemalże natychmiast zakochała się w swoim sobowtórze i nie wyobrażała sobie, aby móc wrócić do domu bez niego.

– To było niezwykłe. Ten pies wyglądał zupełnie jak nasza Rogue. Od razu zadzwoniłam do mojego chłopaka i mu o wszystkim opowiedziałam. Nie mogliśmy podjąć innej decyzji. Postanowiliśmy adoptować tego czworonoga. Rogue była taka szczęśliwa – wspomina właścicielka.

Psy stały się nierozłączne

Piesek dostał na imię Beast, a chwili jego przygarnięcia miał około 8 miesięcy. Od tego czasu zwierzaki stały się nierozłączne. Razem się bawią, jedzą no i oczywiście psocą!

Suczka
Instagram.com @b3thany_

Suczka i jej brat bliźniak stali się nierozłączni. 

Pomimo tego, że nowy członek rodziny prawie dwukrotnie przerósł swoją siostrzyczkę, zwierzaki w dalszym ciągu tkwią w przekonaniu, że są bliźniakami.

– Nasza przygoda udowadnia, że nasza mała rodzinka zawsze będzie razem. Doceniamy każdy dzień, ponieważ nasze zwierzaki stale dostarczają nam bezwarunkowej miłości. To jest niesamowite – podsumowuje właścicielka zwierzaków.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Suczka
Instagram.com @b3thany_

Kiedy są razem, czują, że mogą wszystko. 

Suczka
Instagram.com @b3thany_

Bliźniacy nie zapominają oczywiście o pozostałych członkach rodziny. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koty po raz pierwszy miały do czynienia z bobasem. Film stał się hitem, widziało go już kilkadziesiąt milionów osób na całym świecie
  2. Choroba, która potrafi zmienić życie w koszmar. Zmaga się z nią aż 2 miliony Polek
  3. Pies został porwany przez ptaka. Głuchy i ślepy pudelek wrócił do domu, po 28 godzinach
  4. Uratował suczkę przed pewną śmiercią. Podziękowała mu w najpiękniejszy sposób
  5. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
  6. Pilna, wieczorna akcja służb na polskim lotnisku. Karetki, ludzie w kombinezonach i policja