Suczka, która została postrzelona, stała się prawdziwą bohaterką, Internauci ją pokochali! Mimo 17 strzałów, które otrzymała, skierowanych w jej stronę piesek nadal żyje! Co więcej, wiedzie szczęśliwe życie i jest motywacją dla innych ludzi! 

Kiedy 5-letnia suczka została odnaleziona, miała obcięte ucho, wydłubane oczka i zupełnie złamaną szczękę. Jak się okazało nieco później, spodziewała się też szczeniaczków… Wydawać by się mogło, że ta historia nie ma szans na szczęśliwe zakończenie. Prawda okazała się zupełnie inna!

Suczka stała się prawdziwą bohaterką

Psia bohaterka ma na imię Maggie i jest pięcioletnim kundelkiem. Kiedy została odnaleziona w Libanie jej stan był krytyczny. Od samego początku walka o życie psinki była niezwykle trudna i zawiła. Wszystko zaczęło się od tego, że wywiezienie suczki z Libanu było niemalże nieosiągalnym celem.

Finalnie udało się to dopiero po upływie 6 miesięcy! Pod swoje skrzydła suczkę przejęła fundacja charytatywna Wild At Heart Foundation. Weterynarze i wolontariusze robili co mogli, aby chociaż odrobinę ulżyć biedaczce w cierpieniach!

Psiak udowodnił, że w życiu nigdy nie można się poddawać!

Dzięki długiemu i intensywnemu leczeniu oraz zaangażowaniu mnóstwa osób, po długim czasie suczka wróciła do zdrowia. Udowodniła wszystkim, że w życiu nigdy nie powinniśmy się poddawać! Jeśli na czymś nad zależy to trzeba się tego trzymać za wszelką cenę. Jak widać psinka bardzo chciała żyć. I właśnie o to chodzi! Maggie okazała się prawdziwą wojowniczką, która zasługuje w życiu na wszystko, co najlepsze.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Suczka odnalazła swoje powołanie

Zaraz po powrocie do zdrowia, los uśmiechnął się do Maggie! Została adoptowana przez Kasey — prawdziwą miłośniczkę zwierzaków. Suczka zamieszkała ze swoją panią w Brighton w Wielkiej Brytanii.

Warto wspomnieć też o tym, że została… psem terapeutycznym! Nim jednak do tego doszło, musiała przejść mnóstwo testów oraz egzaminów sprawdzających! Oczywiście, dzielna psinka wszystko zaliczyła śpiewająco.

Pomimo tego, że pozbawiona jest oczu i ucha zupełnie jej to nie wadzi! Suczka jest niezwykle radosnym psiakiem, a wszyscy wokół ją uwielbiają.

– Maggie jest pełna energii, szczęścia i miłości. W końcu może cieszyć się życiem. Bardzo ją kocham i nie wyobrażam sobie świata bez niej. Zrobię dla niej wszystko! – czytamy na stronie kochamyzwierzaki.pl wypowiedź właścicielki psinki.

Psinka stała się gwiazdą Instagrama

Na Instagramie, który Kassey założyła, dla swojej małej pociechy, zobaczyć możemy relacje z wizyt w pobliskich domach dziecka, szpitalach, a nawet uniwersytetach!

Głównym celem, nie tylko właścicielki, ale też psinki, jest szerzenie wśród ludzi pozytywnego myślenia i nieustannej walki o własne marzenia.

– Moja Maggie doświadczyła tyle krzywdy, ale ani przez chwilę się nie poddała. Teraz sama jest psem terapeutycznym i stanowi przykład dla każdego, kto zmaga się z przeciwnościami losu. Cieszę się, że może ulepszać ten świat. Jestem z niej taka dumna – przeczytać możemy na portalu kochamyzwierzaki.pl wypowiedź Kassey

Psia gwiazda ma ponad 105 tysięcy obserwujących, a ludzie ją pokochali!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Suczka
Instagram.com @maggiethewunderdog

Psinka dla mnóstwa ludzi stała się prawdziwą motywacją i wzorem do naśladowania!

Suczka
Instagram.com @maggiethewunderdog

Brak oczu i ucha nie przeszkadza psince w realizacji założonych celów!

Suczka
Instagram.com @maggiethewunderdog

Maggie jest niezwykle radosnym i uczynnym psiakiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies orientuje się, że jest w drodze do weterynarza. Jego reakcja bawi do łez
  2. Pies podbiegł do księdza podczas mszy. Reakcja duchownego zaskoczyła wiernych
  3. Pies stał na środku ruchliwej drogi, próbując obudzić martwego kolegę. Psia wierność nie zna granic
  4. Szczeniaki postanowiły pomóc kotu się umyć. Urocze wideo podbija sieć
  5. Porzucony pies – co zrobić, gdy znajdziesz bezdomnego lub porzuconego psa? Praktyczne porady

 

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.