Suknia ślubna to jeden z najważniejszych atrybutów panny młodej. A jak wiadomo, tego dnia, każda chce wyglądać najpiękniej i absolutnie wyjątkowo. Biała suknia jest symbolem zmiany statusu – bez wątpienia to jedna z najważniejszych sukni w życiu. Chyba właśnie dlatego panny młode nie chcą się ich pozbyć przez długi czas. Ta kobieta założyła swoją suknię po latach. Reakcja męża? Bezcenna!

Suknia ślubna założona po latach? To dopiero musi być emocjonalne przeżycie. Jednak, jak się okazuje, nie tylko dla dawnej pani młodej, ale również dla jej małżonka. Poniższy filmik to udowadnia.

Suknia ślubna, która wzrusza

Wedding Dress Challenge – co to takiego? To nowe, internetowe wyzwanie, które pojawiło się na TikToku. Polega ono na założeniu przez kobiety swojej starej sukni ślubnej. To jednak nie wszystko.

Następnie, tym niecodziennym, a może i nawet już zapomnianym widokiem, należy zaskoczyć męża. Kobiety pokochały nowe wyzwanie i przyjęły je naprawdę ochoczo!

  1. Potężna trąba powietrzna zrujnowała polskie miasto. Mieszkańcy Żmudzi błagają o pomoc
  2. Nieprawdopodobne, ile Kozidrak ma lat, wygląda na młódkę. W jej jadłospisie tkwi sekret na przepiękny wygląd
  3. Właśnie opublikowano oficjalne rozporządzenie Ministra Zdrowia. Chodzi o II turę wyborów, bardzo ważne

Sentymentalna suknia ślubna

Moment ubrania sukni ślubnej po latach musi być naprawdę wzruszającym i sentymentalnym momentem dla każdej kobiety. Tymczasem okazuje się także, że to bardzo emocjonujący moment dla mężów. 

Ci są naprawdę bardzo zaskoczeni, zadowoleni, a nawet wzruszeni. Wszystkie ich reakcje zostały udokumentowane na filmikach. Przedstawiamy wam jeden z nich.

ZOBACZ WIDEO:

@kansaswarren##weddingdresschallenge 20 years this June!!♬ Marry You – Countdown Singers

@gene.lagosAy su reacción ????????♥️♥️ @nicsawic ##weddingdress ##weddingdresschallenge ##love ##couplelove ##couplelovegoals♬ ily (i love you baby) – Surf Mesa


ZOBACZ TEŻ:

  1. Klienci dużego polskiego banku w niebezpieczeństwie. Można stracić wszystkie oszczędności
  2. Katastrofa kolejowa, są ofiary śmiertelne i wielu rannych. Tragedia u naszych sąsiadów
  3. Madonna pokazała się w samych majtkach. Jednak to nie jej ciało najbardziej przyciąga uwagę, a twarz
  4. Nie żyje Barbara Pec-Ślesicka. Cała Polska pogrążona w żałobie
  5. TVP jednak zmienia zdanie? Powróci uwielbiany program, który miał zniknąć
  6. Ogromna katastrofa, na miejscu 11 zastępów straży i 10 karetek. Trwa dramatyczna akcja służb

Źródło: womansday.com

 

Poprzedni artykuł5 oznak, że twój rozmówca ewidentnie kłamie. Od teraz nie będziesz miała wątpliwości
Następny artykułDagmara Kaźmierska pokazała zdjęcia syna z dzieciństwa. Conan nie będzie zadowolony, chyba wolałby ich nigdy nie pokazywać
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.