Suknia ślubna zazwyczaj kojarzy się nam z godzinami przymierzania w salonie, poprawkami z krawcową, z czymś wielkim, drogim i wystawnym. Ta kobieta jednak postanowiła pójść inną drogą i stworzyć coś całkowicie swojego. Po spojrzeniu na to piękne dzieło sztuki trudno domyślić się, że suknia została uszyta ze skrawków materiału.

Historia tej panny młodej i jej męża jest skomplikowana. A raczej — każde z nich ma skomplikowaną historię, swoje doświadczenia życia, dzieci z poprzednich związków. Kobieta uznała, że kupowanie nowej sukni, takiej jak wszystkie, zupełnie nie pasowałoby do nich i do ich życia. Dlatego jej suknia ślubna powstała ze skrawków materiału, uzbieranych od rodziny i przyjaciół!

Suknia ślubna jedyna w swoim rodzaju

Kiedy Becky zaczęła szyć swoją kreację, nawet ona nie spodziewała się, jak ostatecznie będzie ona wyglądać. Zaplanowała po prostu, że jej suknia ślubna będzie uszyta przez nią samą. Ale potem ludzie zaczęli przynosić jej najróżniejsze skrawki materiału, które miały dla nich jakieś symboliczne znaczenia, wiązały się z sentymentem.

Przyjaciele, rodzina, nawet pacjenci Becky chcieli dodać do jej sukni coś od siebie. Kobieta zupełnie się tego nie spodziewała, ale zrozumiała, że to właśnie jej sposób, żeby sprawić, że jej suknia ślubna będzie wyjątkowa. Dzięki temu mogła oddać zawiłość historii dwójki kochających się ludzi. 

suknia ślubna
Guy Mace Photography on Facebook

Ich ślub był skromną, ale piękną ceremonią.

Niezwykła para i niezwykły ślub

Oryginalna suknia ślubna Becky pasowała do pary. Ta dwójka nie wpisuje się w znane nam schematy. Nawet ich zaręczyny były co najmniej nietypowe. Oświadczyła się Becky, w dniu ślubu rodziny królewskiej — Harry’ego i Meghan. Jak przyznała kobieta, nie jest ich fanką, ale coś w historii tej dwójki ją poruszyło!

To był impuls. Czy się z nią ożeni zapytała Lee w wiadomości na Facebooku. Mężczyzna na początku sądził, że ukochana żartuje, ale na wszelki wypadek się zgodził. Ich ślub był skromną ceremonią. Nie zależało im na przepychu, jedynie na tym, żeby na zawsze być razem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suknia ślubna
Guy Mace Photography on Facebook

Kobieta prezentowała się przepięknie.

suknia ślubna
Becky Brotherhood on Facebook

Panna młoda użyła skrawków materiału.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Nie mogła uwierzyć, w wygląd swojej córeczki po porodzie. Jej decyzja to lekcja dla nas wszystkich
  3. Byli w sobie szaleńczo zakochani, ale rozdzieliła ich wojna. Po 75 latach spotkali się ponownie
  4. Robisz zakupy w Sephorze? Jeśli zauważysz dwa kolory koszyków, ma znaczenie, który z nich wybierzesz
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg

 

źródła: metro.co.uk

Poprzedni artykułPrzez implanty pośladków prawie straciła życie. Dwa razy trafiała do szpitala z ciężkimi obrażeniami
Następny artykułAgnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz od miesięcy pokazała się na Instagramie. Fani: „Dobrze Panią znowu widzieć”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego