Suknia ślubna Wiktorii Gąsiewskiej zachwyciła fanów aktorki. Gwiazda pochwaliła się kreacją na Instagramie. Czy to w niej zamierza pojawić się na ślubie z Adamem Zdrójkowskim, z którym jest zaręczona od września? Jak Wiktoria Gąsiewska będzie wyglądała w dniu ślubu? 

Suknia ślubna, którą na zdjęciach ma na sobie Wiktoria Gąsiewska projektu Violi Piekut miała swój debiut na Instagramie. Kreacja zachwyciła fanów aktorki i uzyskała już ponad 120 tysięcy polubień. 

Suknia ślubna Wiktorii Gąsiewskiej

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są zaręczeni od września. Młodzi aktorzy jeszcze nie dawno zapewniali, że do ślubu im jeszcze daleko, a już teraz suknia ślubna pojawiła się na profilu na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej. 

– Między nami wszystko jest dobrze, Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy — powiedziała młoda aktorka w rozmowie z Super Expressem. – Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają… Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas — można było usłyszeć z ust Wiktorii Gąsiewskiej jeszcze kilka miesięcy temu.

suknia ślubna
instagram.com @wiktoria_gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska: ślub

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się na planie serialu Rodzinka.pl i to w blasku kamer narodziło się uczucie. Okazuje się jednak, że jeszcze przez jakiś czas nie zostanie zwięczone przysięgą małżeńską, gdyż suknia ślubna, którą ma na sobie 19-letnia aktorka pochodzi jedynie z sesji zdjęciowej na potrzeby marki lub magazynu, a niekoniecznie zostanie założona przez aktorkę przed ołtarzem. Zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej w pięknej sukni wykonał fotograf Maciej Bernas.

Fani są jednak zachwyceni urodą Wiktorii Gąsiewskiej i kreacją, jaką ma na sobie.

– Ta sesja jest chyba najpiękniejsza sesja, jaką widziałam z udziałem Twojej osoby, a suknia?!!! Brak słów, przepiękna, wymarzona, gdybym teraz była na etapie przygotowań taki fason byłby zdecydowanie numerem 1!!! – napisała oczarowana internautka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suknia ślubna
fot. instagram.com/wiktoria_gasiewska @maciejbernas

Suknia Wiktorii Gąsiewskiej zaprojektowana przez Violę Piekut zachwyciła fanów, a młoda aktorka opublikowała zdjęcia z sesji. Zdjęcia wykonał Maciej Bernas.

suknia ślubna
instagram.com @adam_zdrojkowski

Para poznała się na planie serialu Rodzinka.pl, a Adam Zdrójkowski opublikował zdjęcie ze wspólnej wycieczki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie kupisz już tak łatwo futra. Nowe przepisy już wkrótce
  2. Rodzina Roksany Węgiel się powiększy. Gwiazda zdradziła nietypowe imię chłopca
  3. Dziadek uwielbianej piosenkarki popełnił samobójstwo. Rodzinna tragedia gwiazdy
  4. Wielki sukces Tomasza Kota. Aktor zagra w kolejnej zagranicznej produkcji
  5. Ślub Lecha Wałęsy i Danuty Wałęsy odbył się 50 lat temu. Para obchodzi złote gody
  6. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  7. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułŻona wyznała księdzu, że zdradza męża. Jego reakcja sprawi, że zdębiejecie
Następny artykułSzczeniak 20 razy błagał pana, żeby dał mu wejść na kanapę. Za 21 puściły mu nerwy
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.