Suknia ślubna wywołała w sieci duże zamieszanie – jej właścicielka zdecydowała się wykonać ją samodzielnie. Decyzja ta wiązała się ogromem pracy, systematyczności i wysiłku. Robiła ją ponad 1000 godzin, a efekty przeszły jej najśmielsze oczekiwania. Kiedy zdjęcia ukazały się w Internecie, posypała się lawina komentarzy.

Ślub uznawany jest za jeden z najpiękniejszych dni w życiu kobiety. To właśnie dlatego przyszłe panny młode dokładają wszelkich starań, aby wszystko poszło zgodnie z planem, a na ślubnym kobiercu zachwycać wyglądem. Kobieta, o której w sieci zrobiło się naprawdę głośno, postanowiła samodzielnie wykonać suknię, w której wystąpi tego dnia.

Suknia ślubna wywołała furorę

7 miesięcy ciężkiej pracy, właśnie tyle 39-letnia Tanya Jennings poświeciła, aby własnoręcznie stworzyć swoją ślubną stylizację. Biorąc pod uwagę, że oprócz tego na głowie miała masę przygotowań, pracę, a także opiekę nad dwójką dzieci… jej decyzja i samozaparcie są godne podziwu. Co więcej, ostatnie poprawki zakończyła kilka minut przed przybyciem samochodu, który miał zawieźć ją prosto na ceremonię. W końcu kto nie ryzykuje, nie pije szampana, prawda?

Suknia ślubna
facebook.com

Suknia ślubna kosztowała ja ogrom pracy. 

Tanya od zawsze marzyła, by na ślubnym kobiercu stanąć w sukni, którą od początku do końca wykona samodzielnie. Nie chciała, by umiejętności szydełkowania, które tak mocno pielęgnowała, poszły na marne. Panna młoda postawiła więc na suknię wykonaną ze srebrnej satyny. Najbardziej pracochłonnym zadaniem okazało się dzierganie na drutach, ponieważ elementy tworzone w ten sposób zdobiły niemalże całą suknię oraz tren. Łącznie było to oko 150 oddzielnych skrawków, które zmuszona była połączyć w jedną, spójną całość

Efekt przeszedł oczekiwania wszystkich gości

Rodzina kobiety szczerze przyznaje, że wykonanie sukni zajmowało jej większość czasu. Bardzo mało spała, a każdą wolną chwilę spędzała na szydełkowaniu. Efekty, którymi pochwaliła się w sieci, sprawiły, że posypała się lawina komentarzy. Całe szczęście samych pozytywnych.

– Widać, ze ślub był dla ciebie bardzo ważny! Suknia zachwyca- napisała jedna z kobiet.

– Jestem pod wrażeniem. Ogrom włożonej pracy- dodała kolejna.

– Mąż może być z ciebie naprawdę dumny- spuentowała ostatnia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Suknia ślubna
facebook.com

Wykonanie sukni zajęło jej 1000 godzin. 

Suknia ślubna
facebook.com

Tym samym spełniła swoje największe marzenie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Akcyza na papierosy i alkohol GIGANTYCZNIE wzrośnie. Znamy dokładne liczby
  2. Małżeństwo nie mogło mieć upragnionego dziecka. Do akcji wkroczyła siostra kobiety i złożyła im propozycję
  3. Jolanta Kwaśniewska zdobyła się na szczere wyznanie. „Byłam matką samotnie wychowującą dziecko”
  4. Myślała, że ma zwykłą krostę na nosie. Diagnoza lekarza okazała się dużo gorsza
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułZaatakował ją pitbull i dotkliwie zranił. Na jej zdjęcia patrzy się z ciężkim sercem
Następny artykułAntyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.