Suknia ślubna, na którą zdecydowała się ta przyszła Panna Młoda, stała się hitem internetu. Niektórzy przyznali, iż kreacja jest prawdziwym dziełem sztuki. Inni natomiast otwarcie skrytykowali jej wybór. Jest najbrzydsza, a może najpiękniejsza? Przekonajmy się!

Ta historia, choć z pozoru może wydawać się zabawna, sprawiła ogromną przykrość przyszłej mężatce. Jej przyjaciółka opublikowała nagranie z salonu sukien ślubnych, na którym kobieta prezentuje się w dość odważnej stylizacji.

Najbrzydsza suknia ślubna

Nie da się ukryć, iż bohaterka całego zajścia, należy do kobiet odważnych. Kobieta zdecydowała się na bardzo strojne i wiele odsłaniające body. Jedynym dodatkiem do kreacji miał być błyszczący tren, ciągnący się po ziemi za świeżo upieczoną mężatką. 

Internetowa relacja

Dumna i wzruszona kobieta postanowiła podzielić się ze światem swoim wyborem. Na jednym z portali internetowych zamieściła nagranie, na którym dumnie kroczy we wspomnianej sukni. Wideo miało być dostępnie wyłącznie dla najbliższych znajomych kobiety. Niestety, bardzo szybko wpadło w niepowołane ręce. 

Ogromne poruszenie 

Jedna ze znajomych przyszłej mężatki postanowiła udostępnić film na grupie, która wyśmiewa ślubne wpadki. Już kilka minut po załadowaniu materiału, zaczęły pojawiać się liczne komentarze odnośnie do wyboru kreacji:

Ta kobieta nie ma wstydu! Jak można coś takiego założyć? Przecież to wygląda jak strój kąpielowy! – wrzało pod nagraniem. 

Odnalazła się również grupa osób, która uznała suknię za niezwykle oryginalny pomysł:

Wygląda cudownie!!! Jej ciało prezentuje się w tym świetnie! To body jest prawdziwym dziełem sztuki! – komentowali. 

A Wy? Co sądzicie o tym wyborze?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suknia ślubna
papilot.pl

Suknia ślubna jednej z przyszłych Panien Młodych wywołała ogromne poruszenie w sieci.

suknia ślubna
papilot.pl

Gdy materiał został udostępniony w sieci przez jedną z koleżanek kobiety, pod nagraniem pojawiły się liczne komentarze odnośnie jej wyboru.

suknia ślubna
papilot.pl

Niektórzy próbowali dać jasno do zrozumienia kobiecie, że ten wybór nie jest dobrym pomysłem. Inni chwalili ją za odwagę i piękne ciało.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak rozkochać mężczyznę do szaleństwa? 10 skutecznych kroków, by on stracił dla ciebie głowę
  2. Mężczyzna utuczył swoją dziewczynę z zazdrości. Kobieta po rozstaniu ma figurę jak trenerka fitness
  3. Jak się ubrać do Chin? Praktyczne porady, które ułatwią ci pakowanie
  4. Jakie zwierzę zobaczyłeś jako pierwsze na zdjęciu? To mówi, jaką masz osobowość
  5. Znaki zodiaku, które mają najwyższe IQ! Są superinteligentne

Źródło: papilot.pl

 

Poprzedni artykułOliwia Bieniuk ma jaśniejsze włosy i założyła różową sukienkę. Wygląda przepięknie!
Następny artykułAgnieszka Chylińska jest dumna z pochodzenia. Wokalistka otwarcie mówi o miłości do swojego miasta
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.