Sunia była bardzo głodna, leżała na kamieniach pozbawiona siły. Gdyby nie mężczyzna, który podszedł do niej z jedzeniem, nie wiadomo, ile jeszcze by pożyła. Na szczęście zjawił się on, a wraz z nim worek wypełniony jedzeniem. Reakcja suni była bardzo nietypowa — całkowicie ją sparaliżowało. 

Widok był okropny, smutny. Sunia leżała bez siły na kamieniach, nie miała nawet energii, żeby się podnieść, ale odzyskała ją, gdy tylko pojawił się mężczyzna. Suczka niemal momentalnie zareagowała.

Sunia była zagłodzona

Głód to nie tylko problem dla bezdomnych zwierząt, ale także i dla wielu ludzi. Głodny człowiek nie myśli, podobnie jak głodne zwierzę. Właśnie dlatego, gdy do suczki podszedł mężczyzna, sunia niemal momentalnie się przeraziła.

Próbowała uciekać, była kompletnie przerażona, nie wiedziała co się dzieje. Właśnie wtedy mężczyzna zaczął ją głaskając. Można powiedzieć, że sunia niemal natychmiastowo zaufała mężczyźnie i pokochała go. 

 

Mężczyzna uratował głodującego psa

W zaledwie kilka sekund sunia całkowicie oddała się mężczyźnie. Domagała się dalszego głaskania, nawet zrezygnowała na chwilę z jedzenia, aby tylko okazano jej nieco więcej miłości. Potrzebowała tego, bardzo. 

Mężczyzna oczywiście głaskał ją tak długo jak tylko chciała, a następnie podsunął jej pod pyszczek pyszne mięso. Sunia niemal od razu wzięła kawałek mięsa do buzi i zaczęła jeść. Widać, że była bardzo głodna. 

Co zrobić, gdy znajdziemy głodnego psa?

Jeśli na naszej drodze pojawia się bezpański pies, warto, abyśmy go nakarmili w miarę naszych możliwości. Tak jak na co dzień u naszych czworonożnych przyjaciół powinniśmy pilnować odpowiedniej diety, tak w tym przypadku dajmy psiakowi cokolwiek mamy lub to, co jesteśmy w stanie dostać w sklepie nieopodal.

Pamiętajcie, aby jednak do psa podchodzić z dystansem. Przerażony, głodny i wystraszony psiak może zareagować zupełnie inaczej niż sunia na filmiku. Musicie dbać przede wszystkim o swoje zdrowie. 

Ważne jest, aby także jak najszybciej zgłosić znalezionego psa. W tym celu możecie zadzwonić do schroniska dla zwierząt, okolicznej fundacji czy nawet na komisariat policji. W miarę możliwości poczekajcie z psiakiem na przyjazd odpowiednich osób. Możecie w tym czasie go nakarmić lub spróbować przekupić jedzeniem, aby nie uciekał. Najważniejsze to reagować i nie przechodzić obojętnie obok krzywdy zwierząt. 

ZOBACZ FILMIK TUTAJ.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sunia
fot.Instagram

Sunia próbowała uciekać. Uspokoiła się, gdy tylko mężczyzna zaczął ją głaskać.

sunia
fot.Instagram

Sunia była bardzo głodna. Zanim jednak zaczęła jeść chciała dostać jeszcze trochę pieszczot.

sunia
fot.Instagram

Mężczyzna przyniósł ze sobą ogromny worek wypełniony mięsem, aby nakarmić głodną sunię.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Poród konika morskiego to najbardziej niezwykłe zdarzenie. Z maleńkiego ciałka wypływa setki koników
  2. Rodzina pokazała ostatni dzień z życia swojego ukochanego psa. Nie ma nic bardziej wzruszającego
  3. Suczka przeżyła topienie w smole. Dziś jest nie do poznania
  4. Mężczyzna uratował umierającego psa, wyglądał tragicznie. Po 3 miesiącach zwierzak przeszedł niebywałą przemianę
  5. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. „Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie”
Poprzedni artykułKim jest żona Artura Żmijewskiego? Legendarny aktor rzadko pokazuje swoją piękną ukochaną
Następny artykułMama księcia Filipa cierpiała na schizofrenię, wyrzekła się dzieci i została zakonnicą. Nieznane fakty
Redaktorka działu zwierzęta w lelum.pl. Miłością do zwierząt zarażona zostałam już od małego i odkąd mogę pomagam tym mniejszym i słabszym. Prywatnie jestem mamą suczki o imieniu Foxy.