Superhity w Biedronce już od jutra. Pojawią się produkty do domu w bardzo niskiej cenie

Fot. materiały prasowe Biedronki

Już od czwartku 27 stycznia w sklepach sieci Biedronka ponownie będzie można nabyć dziesiątki produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. „Superhity” (w tym między innymi tekstylia i akcesoria kuchenne) będą dostępne aż do wyczerpania zapasów.

Biedronka proponuje kolejne obniżki cen

Na liście produktów, których cena ulegnie obniżce, znajdują się między innymi cztery rodzaje ceramicznych kubków (o pojemności od 520 do 660 mililitrów). W najbliższych dniach za sztukę będzie należało zapłacić 19,99 złotych. Biedronka proponuje także zestawy pojemników na żywność (różnego rodzaju). Każdy komplet został wyceniony na 8,99 złotych.

Na klientów czekają także pufy ze schowkiem, każdy o wymiar 38 × 38 × 38 centymetrów. Produkt dostępny będzie w dwóch kolorach, szarym oraz czarnym, jego konstrukcja umożliwi zaś szybkie złożenie. Sztukę będzie można nabyć za 39,99 złotych.

Biedronka proponuje również: bawełniane prześcieradła (z gumką) za 29,99 złotych za sztukę, poduszki dekoracyjne XL za 24,99 złotych, zasłony na metalowych kółkach w cenie 49,99 złotych za sztukę oraz dywany w najróżniejszych wzorach, wycenione na 39,99 złotych.

W ofercie znalazły się też lampka biurkowa USB z ładowarką indukcyjną (za 69,90 złotych) oraz niszczarka do dokumentów (za 79,90 złotych), a także różnego rodzaju artykuły szkolne, w tym zakreślacze, zeszyty, notesy oraz bruliony.

fot. materiały prasowe Biedronki
fot. materiały prasowe Biedronki
fot. materiały prasowe Biedronki

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”: Widzowie zaskoczeni zachowaniem prowadzącej. Co sobie myślała?
  2. Nie do wiary z kim Roznerski pojawił się na salonach. Nie mogła oderwać od niego wzroku
  3. Piotr Gąsowski w centrum dramatycznych zdarzeń. Przyjechała straż
Kamil Olek: Redaktor