Nie żyje kanadyjski reżyser Jean-Marc Vallée. Był znany z takich produkcji, jak Wielkie kłamstewka, czy Witaj w klubie. Informacje o jego śmierci potwierdził jego współpracownik, producent Nathan Ross.

Jean-Marc wspierał kreatywność, autentyczność i próby robienia rzeczy po swojemu. Był prawdziwym artystą i hojnym, kochającym facetem – napisał w oświadczeniu Nathan Ross.

Nie żyje reżyser serialu Wielkie kłamstewka

Jean-Marc Vallée był znany z filmu Witaj w klubie, który był nagrodzony trzema Oscarami oraz serialu Wielkie kłamstewka, za którego reżyserię zdobył nagrodę Emmy.

Jean-Marc wspierał kreatywność, autentyczność i próby robienia rzeczy po swojemu. Był prawdziwym artystą i hojnym, kochającym facetem. Każdy, kto z nim pracował, dostrzegał jego talent i fakt, że miał wizję. Był dla mnie przyjacielem, partnerem kreatywnym i starszym bratem – napisał producent Nathan Ross w oświadczeniu, cytowanym m.in. przez The Hollywood Reporter i Variety.

Vallée miał też w swoim dorobku m.in. takie produkcje jak Dzika droga z Reese Witherspoon czy serial Ostre przedmioty, którego gwiazdą była Amy Adams.

Źródło: Rmf24.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Titanic” na Polsacie. O której stacja pokaże wielki hit?
  2. Złamał jej serce tuż przed wigilią. Justyna ujawniła, co wyznał jej Piotr Żyła
  3. Horoskop na koniec 2021 roku. Co czeka wszystkie znaki w ostatnim tygodniu grudnia?