Świat według Bundych był uwielbiany przez wielu widzów na całym świecie. Ze Stanów Zjednoczonych dotarły do nas tragiczne wieści. 26 maja zmarł jeden z głównych bohaterów serialu. Anthony James miał 77 lat. Aktor już od dawna był chory na raka. Artysta zagrał w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych.

Anthony James, który był znany głównie z ról czarnych charakterów, zagrał także w kultowym serialu Świat według Bundych. To smutne, gdy tak wspaniali artyści odchodzą z tego świata. Fani się zrozpaczeni.

Na co zmarła gwiazda serialu Świat według Bundych?

Gwiazda serialu Świat według Bundych, zmarła na raka w wieku 77 lat. Aktor odszedł spełniony, ponieważ zrealizował marzenie o aktorstwie. Okazuje się bowiem, że o zostaniu artystą rozmyślał, odkąd skończył 18 lat. Namówił wtedy mamę na wyjazd do Hollywood.

-Bez pieniędzy, oboje pojechali pociągiem do L.A. Jego matka sprzątała domy, a Jimmy dostał „stypendium” do klasy aktorskiej. Pieniądze zdobył, sprzątając łazienki – informuje Fox News.

  1. Bardzo przykry widok grobu małej Madzi z Sosnowca. Nikt już nie pamięta o jej cierpieniu?
  2. Aleksander Kwaśniewski się wygadał. Zdradził, jak naprawdę traktuje żonę, kiedy nikt nie widzi
  3. Smutne informacje o Katarzynie Dowbor. Gwiazda jest nieuleczalnie chora

Kim był Anthony James?

Anthony James był cenionym aktorem, który pochodził z Południowej Karoliny w Stanach Zjednoczonych. Swoją karierę rozpoczął już w 1967 roku. Pierwszy film, w którym zagrał, nosił tytuł – W upalną noc. Produkcja nominowana była do Oscara, a Jamesowi przyniosła duży rozgłos. 

W późniejszych latach artysta grywał głównie czarne charaktery, ale lubić występować również w serialach – zazwyczaj robił to gościnnie. Widzowie mogli go zobaczyć w m.in. w serialu Świat według Bundych, a także Star Trek: Następne pokolenie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

świat według bundych
Fot. youtube.com/NewsBOT Entertainment

Gwiazdor, który wystąpił w Świat według Bundych, nie żyje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowa
  2. Nowe wytyczne na wakacje. Jak będzie wyglądał wypoczynek na plażach i kąpieliskach?
  3. Ewa Szykulska codziennie cierpi. Nic nie da się zrobić, mimo wszystko nie zamierza się użalać
  4. Para młoda razem z gośćmi weselnymi zginęła na miejscu. Tragedia chwilę po ślubie
  5. Wzorki na paznokcie – jak je zrobić? Przedstawiamy nasze 2 proste propozycje
  6. Pilny komunikat GIS dla wszystkich Polek i Polaków. Dotyczy każdego, chodzi o specjalne zalecenia sanepidu i ustalenie terminarzu organizacji kąpielisk

Źródło: radiozet.pl

Poprzedni artykułZauważyła psa leżącego na worku przy drodze. Jego zawartość ją poraziła, mamy zdjęcia
Następny artykułWyszła za niego dla pieniędzy. Jednak los okazał się przewrotny, nie mogła się spodziewać
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.