Świat według Kiepskich: nie żyje Dariusz Gnatowski, aktor miał 59 lat. Jak podaje RMF FM miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Smutną wiadomość w rozmowie z dziennikarzami radia potwierdził Marcin Mikos, zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.

Niestety, ale potwierdziło się najgorsze. Dariusz Gnatowski nie żyje. Informacja wstrząsnęła fanami z całej Polski. Największą popularność aktorowi przyniosła rola w serialu Świat według Kiepskich.

Dariusz Gnatowski nie żyje

Dariusz Gnatowski znany głównie z roli Arnolda Boczka w serialu pt. Świat według Kiepskich zmarł. Tę wstrząsającą informację podał zastępca dyrektora w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Jak podaje rmf24.pl aktor zmagał się z zapaleniem płuc i poważną niewydolnością oddechową.

Poza rolą w sitcomie Polsatu fani mogą kojarzyć niezwykle sympatycznego aktora z takich seriali jak 13 posterunek, Na dobre i na złe, czy Graczykowie. W Świecie według Kiepskich występował od samego początku istnienia serialu tj. od 1999 roku.

Aktor urodził się w Rudzie Śląskiej a wychowywał się i uczył w Zabrzu. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Na scenie teatralnej występował aktywnie od 1983 roku.

Jego kariera aktorska była obfita w wiele ról, które przyniosły aktorowi rozgłos oraz szacunek. Początkowo występował głównie w spektaklach telewizyjnych. Jednym z przykładów może być spektakl Diaboliada.

Dodatkowo w swojej bogatej karierze miał przyjemność prowadzić również na antenie TVP 1 programy skierowanie dla najmłodszych telewidzów. Przykładem jednego z nich może być program pt. Przewodnik włóczykija.

  1. Kim z zawodu jest żona Martyniuka? Mało kto miał pojęcie, prawda odbiera mowę wszystkim
  2. Wiadomość z ostatniej chwili: rzecznik rządu potwierdził. Wszyscy Polacy oficjalnie dowiedzą się jutro
  3. Rząd podjął decyzję w sprawie 2 listopada. Fatalne wieści, obywatele nie będą zadowoleni

Dariusz Gnatowski choroba

Dariusz Gnatowski od wielu lat bardzo poważnie chorował na cukrzycę. Niejednokrotnie wykazywał się także inicjatywami we wspieraniu innych chorych. Miał przyjemność zagrać w spektaklu o dyrygencie pt. Słodki drań. W przedstawieniu jego bohater używał zwrotu – Cukrzyca nie zachwyca, ale można z nią żyć.

Dodatkowo aktor był współautorem książki pt. Dieta bez wyrzeczeń, której zadaniem było przekonanie fanów aktora do przejścia na zdrowy tryb życia oraz przekonanie do zdrowego odżywiania.

Dariusz Gnatowski chorował na cukrzycę typu 2, czyli chorobę, która charakteryzuje się wysokim stężeniem glukozy we krwi oraz odpornością na insulinę i względnym niedoborem insuliny.

W 1990 roku poślubił Annę Wach, z którą ma córkę Julię. Podczas kariery użyczał głos w grze komputerowej pt. Głupki z kosmosu w 2001 roku oraz w filmie animowanym pt. Jak uratować mamę.

Rodzinie zmarłego przesyłamy najszczersze kondolencje. Informacja o śmierci uwielbianego aktora jest szokująca dla wszystkich widzów. Bez Dariusza Gnatowskiego serial Świat według Kiepskich już nie będzie taki sam.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Bardzo smutną wiadomość przekazało rmf24.pl. Nie żyje Dariusz Gnatowski. Aktor zmarł w wieku 59 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. “W mordę jeża!” – powiedziałby serialowy Boczek. Wspominając Dariusza Gnatowskiego, trudno zapomnieć o jego kultowych tekstach
  2. Zakaz wychodzenia z domu, zamykają sklepy, zaczyna się mały lockdown. U naszych sąsiadów radykalne zmiany
  3. Pilna wiadomość od Ministerstwa Zdrowia z samego rana. Polacy muszą się zastosować
  4. Dagmara z „Królowych życia” pokazała nagle drugiego syna. Ma 25 lat i jest niezwykle blisko z Conanem
  5. Oddał mocz na Katarzynę Cichopek. Cała Polska zobaczyła, co stało się na wizji TVP
  6. Jarosław Kaczyński przeszedł test na koronawirusa. Media dotarły do wyniku
  7. Płuczesz surowego kurczaka pod kranem? Poważny błąd, ale gorsza jest jeszcze inna rzecz, wszyscy tak robimy

Źródło: rmf24.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl