„Świat według Kiepskich” będzie miał nowych aktorów. Po śmierci Ryszarda Kotysa – Marian Paździoch zniknie i zastąpi go nowy lokator. Wiadomo już, kto zostanie sąsiadem kiepskich – zagra go słynny dziennikarz, raper i okazyjny aktor, Sławomir Szczęśniak. 

Jest to duża niespodzianka. Dariusz Gnatowski pozostał niezastąpiony. Jak ułoży się nowa sytuacja w sitcomie?

„Świat według Kiepskich”: pojawi się nowy lokator

Rok 2020 źle obszedł się z obsadą „Świata według Kiepskich”. Zmarli Ryszard Kotys i Dariusz Gnatowski, dwie gwiazdy, które były w produkcji od zawsze. 

Przez dłuższy czas nie wiadomo było, co zrobi stacja – chodziły plotki, że serial po prostu się zakończy, niektórzy myśleli o całkowitej zmianie aktorów i przeniesieniu serialu do innej rzeczywistości. 

Jak się okazało, sprawa została jednak sprawnie rozwiązana. W kwestii Gnatowskiego twórcy zapowiedzieli, że nie będą szukali dla niego zastępstwa. 

Inaczej sprawa miała się jednak z Marianem Paździochem, którego niegdyś grał Ryszard Kotys. W mieszkaniu przy ulicy Ćwiartki 3 zamieszka nowy lokator. 

Wiadomo już, kim będzie zastępca Paździocha. To rodzina

Okazuje się, że w mieszkaniu po Marianie Paździochu zamieszka jego nieślubny syn, który dotąd pojawiał się epizodycznie w serialu. 

Do roli w serialu „Świat według Kiepskich” powróci Sławomir Szczęśniak, znany dziennikarz, piosenkarz i raper, który współtworzył z Grzegorzem Wasowskim zespół T-raperzy znad Wisły. 

Można się jedynie spodziewać, że u Kiepskich wszystko pozostanie w najlepszym porządku, choć niewątpliwie brak będzie starej obsady. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [teleshow.wp.pl]

Poprzedni artykułMasz telewizor? Warto dowiedzieć się kogo czego dodatkowy wydatek związany z wymianą odbiorników
Następny artykułKiedy powrót dzieci do szkół? Adam Niedzielski podał ważne informacje