Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Renata Pałys ujawniła, co powiedział jej Ryszard Kotys. Serca fanów ,,Świata według Kiepskich” rozbite w drobny pył
Marta Kulik
Marta Kulik 30.01.2021 11:12

Renata Pałys ujawniła, co powiedział jej Ryszard Kotys. Serca fanów ,,Świata według Kiepskich” rozbite w drobny pył

Świat według Kiepskich
fot. kadr z serialu Świat według Kiepskich.

Ryszard Kotys zmarł 28 stycznia po ciężkiej chorobie, miał 88 lat. Wiadomość o śmierci aktora znanego z serialu Świat według Kiepskich poruszyła fanów. W rozmowie z Polsat News Renata Pałys ujawniła, co usłyszała od swojego kolegi. Te słowa wywołują łzy.

Aktorzy Świata według Kiepskich żegnają Ryszarda Kotysa i przy okazji zdradzają wiele tajemnic, o których wcześniej nie wspominali. To, co Renata Pałys usłyszała od zmarłego aktora, na długo zapadło jej w pamięci.

Świat według Kiepskich: aktorzy żegnają Ryszarda Kotysa

Renata Pałys i Ryszrad Kotys stanowili niezwykle zgrany duet. Mimo że ich postaci miały wiele wad i często postępowały kontrowersyjnie, widzowie uwielbiali serialowe małżeństwo.

Polacy nie wyobrażali sobie, że wspaniały aktor może odejść z serialu. Plotki na ten temat były dementowane dwa lata temu. Sam Kotys również był bardzo związany z pracą na planie Kiepskich.

Serialowa żona Mariana Paździocha dopiero po jego śmierci w rozmowie z Polsatem News ujawniła, co takiego powiedział jej kiedyś aktor. Te słowa poruszają do głębi.

Myślę, że ta rola mu nie ciążyła. Kiedyś mi powiedział, że żyje tylko dla tego serialu.

Ryszard Kotys zmarł w nocy ze środy na czwartek, jego odejście wstrząsnęło fanami i światem show-biznesu. Andrzej Grabowski pożegnał go w wymowny sposób. Więcej na ten temat >tutaj<.

Ryszard Kotys choroba

O chorobie uwielbianego aktora mówiło się już od dawna. Sam Ryszard Kotys nie ukrywał, że nie czuje się najlepiej i ma problemy z pamięcią, na co dzień potrzebował pomocy opiekunki.

Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc, nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony – mówił w rozmowie z Rewią.

Fani od dawna martwili się o aktora i zawsze wyrażali zainteresowanie jego stanem zdrowia. Renata Pałys osobiście czytała mu wiadomości od wiernych widzów serialu.

Kiedy wrzucałam do mediów społecznościowych jakieś zdjęcie z Ryśkiem, to wszystkie komentarze dotyczyły zawsze Ryśka, nie mnie. Ludzie go pozdrawiali, życzyli mu zdrowia, on zawsze się bardzo cieszył z tego. Gdy się spotykaliśmy, czytałam mu te wszystkie wpisy i on zawsze był taki… że to niewiarygodne, że obcy ludzie tak mu życzą i tyle piszą do niego – powiedziała w rozmowie z Polsat News.

Zobacz zdjęcie:

Świat według Kiepskich

Aktor wyznał, że żyje dla serialu Świat według Kiepskich.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: