Świat według Kiepskich: Dariusz Gnatowski został pożegnany przez swoich przyjaciół z planu serialu. W mediach społecznościowych pojawił się bardzo wzruszający wpis żegnający aktora. Fani jednoczą się w bólu z obsadą aktorską oraz producentami popularnego sitcomu. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których wyrażają swoje ubolewanie.

Świat według Kiepskich: Dariusz Gnatowski został godnie pożegnany przez swoich przyjaciół z planu. W mediach społecznościowych sitcomu pojawił się bardzo wzruszający wpis, w którym pożegnano odgrywającego w serialu rolę Arnolda Boczka aktora Dariusza Gnatowskiego. To bardzo smutny dzień dla wszystkich wielbicieli artysty oraz przygód bohaterów Świata według Kiepskich.

Świat według Kiepskich: Dariusz Gnatowski żegnany przez przyjaciół z planu

Fani serialu Świat według Kiepskich pogrążyli się w smutku po śmierci uwielbianego przez miliony Polaków odtwórcy roli Arnolda Boczka, czyli aktora Dariusza Gnatowskiego. Na oficjalnym profilu serialu na Facebooku pojawił się poruszający wpis, w którym pożegnano aktora:

– Kochani. Przed chwilą dotarła do nas bardzo smutna informacja. Nie żyje Dariusz Gnatowski, wspaniały aktor i wielki człowiek. Dziękujemy za wszystkie chwile radości, które nam dałeś. ŻegnajŚwiat stał się smutniejszym miejscem, a my będziemy tęsknić – czytamy we wpisie.

To jeden z najsmutniejszych dni od momentu istnienia serialu Świat według Kiepskich. Dariusz Gnatowski odgrywał rolę Arnolda Boczka od momentu powstania serialu w 1999 roku, czyli przeszło 21 lat. Nic dziwnego zatem, że to właśnie ta łatka została mu przypisana.

Po raz ostatni fani znajdowali się w podobnej sytuacji, kiedy to zmarł Bohdan Smoleń, czyli aktor odgrywający rolę Edzia listonosza. Bez obojga aktorów sitcom Polsatu nie będzie już taki sam. Produkcja została zaprzestana przez pandemię koronawirusa i jeszcze nie wiadomo kiedy, i czy w ogóle zostanie wznowiona.

Sytuacje są wyjątkowe, a mało kto wyobraża sobie Świat według Kiepskich bez Arnolda Boczka. Producenci serialu staną zatem przed bardzo poważną decyzją. Wyobrażacie sobie Polsat bez kultowego sitcomu?

  1. Dariusz Gnatowski miał jedno, wielkie marzenie. Było związane z jego przepiękną córką
  2. Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, „Boczek” z Kiepskich
  3. Nagła wiadomość w sprawie zmiany obostrzeń. ”Gazeta Wyborcza” ujawnia, co może nas czekać

Popularne powiedzenia Dariusza Gnatowskiego w serialu Świat według Kiepskich

Świat według Kiepskich: Dariusz Gnatowski jest jednym z tych aktorów, którym została przypisana łatka jednej postaci. Co prawda aktor oczywiście grał w wielu produkcjach, jednak nie da się ukryć, że Arnold Boczek to jego najpopularniejsza rola.

Wobec tego warto sobie przypomnieć kilka popularnych powiedzeń sąsiada z piętra wyżej, mieszkania pod adresem ul. Ćwiartki 3/4. A trzeba przyznać, że było ich sporo, szczególnie że aktor występował w serialu ponad 20 lat.

Zdecydowanie najpopularniejszym powiedzeniem Arnolda Boczka i takim, z którym kojarzy się fanom było powiedzenie: O w m**** jeża! Pracujący w rzeźni Arnold Boczek używał tego określenia niemal jak przecinka w zdaniu.

Niezwykle kulturalny i przyjazny sąsiad Ferdynanda Kiepskiego bardzo lubił również dodawać do swoich najbliższych sąsiadów stwierdzenie – sąsiedzie kochany! To było jedno z takich, które odróżniało odgrywaną przez niego postać od pozostałych.

Bez dwóch zdań fanom serialu będzie bardzo brakowało tych powiedzeń. Jednak zawsze można wrócić do starszych odcinków serialu, których było już niemal sześćset. Śmierć Pana Dariusza jest jednym z najsmutniejszych momentów od początku istnienia serialu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Przyjaciele z planu serialu Świat według Kiepskich pożegnali Dariusza Gnatowskiego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Świetne wieści od PKO BP. Cieszyć mogą się również klienci innych banków
  2. Dariusz Gnatowski nie żyje, wszyscy znaliśmy go z roli „Boczka” ze „Świata według Kiepskich”. Kiedyś prowadził „Przewodnik Włóczykija”
  3. Gratulacje, Magda Gessler została babcią. Znamy płeć maleństwa, cudowna nowina obiegła Polskę
  4. Z ostatniej chwili: niestety, nie żyje Jadwiga Sienkiewicz
  5. Zrobił test na koronawirusa. Dostał rachunek i nogi się pod nim ugięły, nie mógł uwierzyć
  6. Ostatni wpis Dariusza Gnatowskiego wyciska łzy. Aż trudno uwierzyć, mówi o nim wszystko
  7. Branża handlowa postuluje o czasowe zniesienie zakazu handlu w niedziele. Wszystko, by rozłożyć weekendowy ruch na 2 dni

Źródło: facebook.com

Poprzedni artykułTragiczna wiadomość dla rodziców niemowlaków. Nikt nie spodziewał się wstrząsającej prawdy
Następny artykułKoniec poszukiwań 3,5-letniego chłopca. TVP przekazało wiadomość, cała Polska wstrzymała oddech
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl