Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku. 4-latka do tej pory się nie odnalazła. Światowej sławy jasnowidz wyjawił policji, gdzie może znajdować się jej ciało. 

Madeleine McCann w 2007 roku wyjechała z rodzicami do portugalskiego kurortu. Została porwana. Do dziś trwa śledztwo. 

Powraca sprawa Madeleine McCann 

W maju 2007 roku małżonkowie Kate i Gerry McCann razem ze swoją 4-letnią córką wyjechali do kurortu Praia da Luz w Portugalii. 

Jak poinformowali policję, zostawili Madeleine w pokoju hotelowym i udali się na kolację z przyjaciółmi. Co chwila pojawiali się w pokoju, by sprawdzić, czy dziewczynka się nie przebudziła. Kiedy matka przyszła ponownie o 22 jej córki już nie było. Zastała tylko otwarte okno. Do dziś 4-latka się nie odnalazła. 

W zeszłym roku funkcjonariusze policji ustalili, że głównym podejrzanym w sprawie jest Christian Brückner, który obecnie przebywa w więzieniu za gwałt. Był też podejrzewany o uprowadzenie kilku dzieci w Portugalii. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 
Teraz do śledztwa włączył się znany jasnowidz Michael Schneider, który już wielokrotnie pomagał policji w znalezieniu zwłok zaginionych. 

Gdzie znajduje się ciało Madeleine McCann?  

Jasnowidz twierdzi, że dziewczynka zginęła kilka godzin od zaginięcia. Podał policji dokładną lokalizację, w której rzekomo ma znajdować się jej ciało.

Schneider uważa, że 4-latka została pochowana w lesie, 10 km od hotelu, z którego 14 lat temu została uprowadzona. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 

Źródło: Wiadomosci.onet.pl