Walentynki zbliżają się dużymi krokami, w tym roku wypadają w poniedziałek. Święto zakochanych jest coraz chętniej obchodzone przez Polaków, szacuje się, że ponad połowa z nas obchodzi ten dzień z ukochaną osobą. Dobra informacja jest taka, że jest to tendencja wzrostowa.

Dlatego polska marka Senkara po uprzednim sukcesie swoich świec zapachowych postanowiła pójść o krok dalej i stworzyć niezwykły zestaw dla zakochanych. Nowe produkty występują ekskluzywnie w dwóch nowych zapachach. Tym razem mocny czarny tytoń przedstawiciel męskiej energii oraz delikatniejszy biały zamsz. Poza tym, warto wspomnieć, że produkty w całości są wykonywane ręcznie, a nie maszynowo. Założycielka marki Dr Elżbieta Senkara i tym razem chciała dać swoim klientom to co najlepsze, tylko w innej odsłonie. Betonowe pojemniki zastąpione zostały czarnym szkłem oraz przeźroczystym. Knot jest bawełniany, a wkład wykonany jest z soi. Dodatkowo cytat na naklejkach nawiązuje do miłości i przekazuję ogrom emocji. Dlatego jest to też idealny prezent dla ukochanej osoby, bądź dla samego siebie, dzięki czemu każdy z nas może dumnie celebrować miłość podczas tego wyjątkowego dnia.

Połączenie tych dwóch zapachów to duet idealny. Pierwsza świeca o zapachu czarnego tytoniu jest to elegancka, męska świeca sojowa o unikalnym, skomplikowanym zapachu głębokiego tytoniu z nutą miodu, wanilii i akordem wiśni. Czarny tytoń wykonany jest z wysokiej jakości wosku sojowego, bawełnianego knota i czarnej, eleganckiej, szklanej osłonki z wysokim połyskiem. Jej zapach jest bardzo intensywny, ale niedrażniący. Idealnie komponuje się z każdym wnętrzem. Kompozycja zapachowa doskonale uzupełnia się z drugą świecą, tworząc idealny zestaw dla zakochanych. Świece są symbolem miłości i związku idealnego, w którym choć każda z osób może żyć osobno to razem stają się całością. Z kolei drugi z nich to biały zamsz to niezwykle delikatna świeca sojowa o unikalnym, skomplikowanym zapachu drzewa sandałowego z głęboką nutą palisandru, mchu dębowego i akordem piżma. To idealna alternatywa dla tych, którzy uwielbiają delikatne i kobiece zapachy.

Walentynki na dobre wpisały się w naszą tradycję, dlatego warto jest podarować coś wyjątkowego ukochanej osobie. Świece od marki Senkara to zdecydowanie to coś, co wyróżnia je na tle konkurencyjnych prezentów. Przede Wszystkim piękny i niestandardowy zapach, który może być kwintesencją naszej miłości do drugiego człowieka. Dodatkowo piękny cytat widniejący na produkcie wzbudzi u każdego uśmiech na twarzy oraz wachlarz dobrych wspomnień.

świece zapachowe
fot. materiały prasowe Senkara
świece zapachowe
fot. materiały prasowe Senkara

Link do produktów:
Świeca sojowa biały zamsz: https://senkara.pl/pl/p/Swieca-sojowa-Bialy-Zamsz/106
Świeca sojowa czarny tytoń: https://senkara.pl/pl/p/Swieca-sojowa-Czarny-Tyton/105

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl