Lelum.pl > Nowości > ŚWIĘTA W YES PEŁNE BLASKU
Marta Kulik
Marta Kulik 07.11.2020 22:01

ŚWIĘTA W YES PEŁNE BLASKU

święta
fot. materiały prasowe Yes

Biżuteria to prezent, który zatrzymuje emocje, wspomnienia i magię najważniejszych chwil na zawsze. Z myślą o celebracji wspólnych momentów w YES trwa promocja, w której na drugą i każdą kolejną sztukę biżuterii jest 20% rabat.

YES proponuje wzory z mistycznej i pełnej światła kolekcji Cassiopeia lub wyrażanie siebie z kolekcją Medaliony, w której każdy kamień i symbol niesie w sobie niezwykłe znaczenie. Świąteczny nastrój podkreśli także najnowsza kolekcja Vintage Rose, która w subtelny sposób nawiązuje do stylu vintage bogatą, ozdobną oprawą, jednocześnie sięgając po zaskakujące unikatowym blaskiem połączenie morganitów i różowego złota. Święta to czas spełniania marzeń, również tych o wzorach z naszych bestsellerowych kolekcji – to dobry pomysł, by przyjrzeć się bliżej wyrafinowanej prostocie kolekcji Art Deco i ujmującej symbolice BeLoved.

Poradnik prezentowy YES

Jak wybrać prezent dla bliskiej osoby? Co kupić na Święta? Idealnie dopasowane prezenty zbliżają ludzi do siebie. Wyobraźnia podpowiada wyjątkowy obraz – świeżo pachnąca choinka, a pod nią jeden, dwa, trzy… prezenty w eleganckich torebkach. Pociągnięcie zielonej, satynowej wstążki, delikatne otwarcie pudełeczka, a w nim blask wszystkich wspaniałych chwil!

święta

Odkryj więcej na YES.pl!