Kwaśniewscy mimo obecnych okoliczności mają wielki powód do radości. W rozmowie z Faktem para – która obecnie przebywa w Szwajcarii – wyznała, że święta uda im się spędzić z córką i jej mężem. – Córka z mężem są już z nami od jakiegoś czasu, do wielkanocnego stołu zasiądziemy z nimi oraz z moją siostrą – zdradził Aleksander Kwaśniewski. 

Święta wielkanocne 2021 wyglądają podobnie do tych ubiegłorocznych. Pandemia koronawirusa niestety nie pozwoliła kolejny raz spotkać się w większym gronie polskim rodzinom. Niektórym jednak udało się zorganizować bezpieczne spotkanie z najbliższymi, wśród takich osób znajdują się szczęśliwi państwo Kwaśniewscy.

Święta u Kwaśniewskich 

Kwaśniewscy w rozmowie z tabloidem uchylili rąbka tajemnicy odnośnie do świąt wielkanocnych. Para obecnie przebywa w Szwajcarii, jednak udało im się spotkać z najbliższymi w tym wyjątkowym czasie. 

Aleksander Kwaśniewski zdradził, że zwykle rodzinne święta spędzają w licznym gronie, jednak pandemia COVID-19 kolejny raz pokrzyżowała im plany. Mimo to prezydent jest niezwykle szczęśliwy, że w Wielkanoc towarzyszyć mu będzie córka wraz z mężem. Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach specjalnie na tę okazję pojechali do Szwajcarii. 

Kwaśniewscy przebywają obecnie na terenie górzystego państwa nie bez powodu. Była para prezydencka w lutym zakaziła się koronawirusem: 

Rekonwalescencja po covidzie jest niestety długotrwała, ale każdego dnia jest lepiej, więc patrzymy z optymizmem w przyszłość – wyznał Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Faktem. 

Kwaśniewscy odczuwają skutki zakażenia koronawirusem 

Para pomału wraca do formy, jednak na ten moment nie planuje powrotu do kraju. Aleksander Kwaśniewski przyznał, że w obecnej sytuacji takie rozwiązanie jest pozbawione sensu, ponieważ w Polsce obowiązują zaostrzone obostrzenia. 

Miejmy nadzieję, że państwo Kwaśniewscy wkrótce wrócą do pełni sił, a tymczasem będą czerpać garściami ze spotkania z córką. 

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: fakt.pl 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.