Sylwester TVP ma się odbyć w niesłychanym miejscu. Do tej pory impreza stacji odbywała się na Równi Krupowej, sporym terenie w centrum Zakopanego, ale jak się okazuje, organizatorzy nie byli do końca zadowoleni. Gdy informacja o nowej lokalizacji wyszła na jaw, zaczęły się protesty.

Sylwester TVP co roku cieszy się ogromną oglądalnością. W ubiegłym roku widowisko śledziło 5,5 miliona widzów, w tym roku stacja liczy na jeszcze lepszy wynik. Jak informuje Tygodnik Podhalański, sam Jacek Kurski ma nadzieję na zmianę miejsca koncertów. Prezes Telewizji Polskiej chce, aby na ekranach telewizorów wszystko prezentowało się dużo lepiej, niż poprzednio.

Gdzie odbędzie się Sylwester TVP?

Sylwester TVP odbędzie się w Zakopanem, stacja już trzeci raz będzie organizowała imprezę w porozumieniu z władzami miasta. Nie ma jednak zgodności co do tego, w jakim miejscu stanie scena. Telewizja Polska chce, aby tym razem był to stadion pod Wielką Krokwią. Teren jest mniejszy, dzięki czemu w telewizji liczba uczestników będzie wyglądała na większą.

-TVP ma swoje techniczne wymagania, ma swoje racje i przekonuje nas do nich, ale my też mamy argumenty. Teraz trwają ustalenia dotyczące lokalizacji imprezy sylwestrowej. Zdajemy sobie sprawę, że czasu zostało już bardzo niewiele – mówi portalowi wirtualnemedia.pl Anna Karpiel-Semberecka, kierownik biura komunikacji społecznej i promocji Urzędu Miasta Zakopane.

sylwester
fot. screen YouTube TVP VOD

TVP poinformowało portal, że w tym roku widowisko będzie dla widzów niespodzianką. Stacja podkreśla, że do tej pory współpraca z miastem Zakopane układała się doskonale i przynosiła korzyści obu stronom. Ostateczna decyzja nie została podjęta, ale już pojawiają się głosy sprzeciwu.

Sylwester Marzeń TVP w Zakopanem

Doniesienia o zorganizowaniu widowiska pod Wielką Krokwią zaniepokoiły dyrekcję Tatrzańskiego Parku Narodowego. Huczna impreza miałaby odbyć się tuż obok objętego ochronną terenu, na którym obowiązuje cisza. Wielogodzinne koncerty, a także kilkudniowe próby będą tragiczne w skutkach dla dzikich zwierząt.

Nie ukrywamy, że budzi to nasz niepokój. Zgłosiliśmy uwagi do Ministerstwa Środowiska. Należy jednak poczekać na rozwój wypadków. W tej chwili jest za wcześnie, by komentować te plany – poinformował TPN na Twitterze.

sylwester
fot. screen YouTube TVP VOD

Kto wystąpi na Sylwestrze TVP? Na Sylwestrze TVP wystąpi Sławomir i Zenon Martyniuk. Choć oficjalnie nie są to potwierdzone informacje, to gwiazdorzy co orku pojawiają się na imprezie Telewizji Polskiej. Poprzednio występowali także bracia Golec, Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel czy Margaret.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Kora zostanie upamiętniona w przepiękny sposób. Na jaw wyjdą prywatne szczegóły z jej życia
  3. Piękny gest Anny Dymnej. Oddała hołd zmarłemu mężowi w wyjątkowy sposób
  4. Mama braci Golec wydaje solową płytę! Przebije swoich słynnych synów?
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułKinga Rusin pokazała ohydne zdjęcie z cmentarza. Chce się płakać na sam widok
Następny artykułPanna Młoda wybuchła płaczem, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.